info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

جوانسازی دست با تزریق نانوفت

جوانسازی دست با تزریق نانوفت

جوانسازی تنها مختص به چهره نیست. شما زمانی که در حال صحبت هستید ناخودآگاه برای درک بهتر منظورتان از حرکات دستانتان هم استفاده می کنید. قطعا ظاهر آن ها نیز در جوان به نظر رسیدن شما تاثیر خواهد داشت.

ایا تا به حال این فکر کرده اید که چطور می توان جوانی پوست دست که در اثر افزایش سن طراوت خورد را از می دهد، برگرداند؟

شاید توجه به پوست دست ها آنقدر ها هم اهمیت نداشته باشد. اما زمانی که برای جوانسازی ان ها اقدام می کنید متوجه خواهید شد که جوانی و شادابی آن ها به میزان فزاینده ای بر در جوان به نظر رسیدن شما تاثیر خواهد داشت.

عارضه های پوستی را اغلب افرادی که بالای ۵۰ سال سن دارند تجربه می کنند، در این میان غالبا بانوان هستند که در پی جوانسازی آن ها بر می آیند.

در حال حاضر روش های متنوعی برای ایجاد جوانسازی پوست دستان وجود دارد که ما در این نوشتار ضمن معرفی بهترین دکتر برای این کار، بهترین روش را نیز معرفی خواهیم کرد. پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید:

آسیب های پوستی در دستان

پوست دستان با افزایش سن و یا لمس طولانی مدت مواد شیمیایی مثل شوینده ها طراوت خود را از دست می دهد. در مردان نیز عارضه های پوستی علاوه بر افزایش سن به موجب نوع شغل و کار های یدی که انجام می دهند نمایان می شود.

شاید تا به الان برای پیشگیری از عارضه های بیشتر، از کرم های مرطوب کننده و نرم کننده استفاده می کردید؛ اما باید این نوید را دهیم که دیگر زمان استفاده از پماد و زماد ها به پایان رسیده است. در حال حاضر روش های نوینی به وجود آمده که می تواند به طرز چشم گیری تنها در مدت زمانی ناچیز جوانی دوران ۲۵ تا ۳۰ سالگی دست ها را به دست آورید.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  جوانسازی دست با تزریق نانوفت با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

در ادامه به روش های مختلف در جوان سازی دست ها می پردازیم:

انواع روش ها جهت جوانسازی دستان

دست ها علاوه بر چین و چروک ممکن است با عارضه های پوستی مثل لک مواجه شوند. از جمله روش های درمانی برای بهبودی این عوارض عبارت اند از:

استفاده از میکرودرم

میکرودرم آبریژن از روش های بسیار کاربردی است که به منظور بهبودی لک های پوستی از آن استفاده می شود. عارضه های پوستی نظیر چین و چروک های سطحی و آسیب های ناشی از اشعه خورشید با این روش درمان شدنی است.

استفاده از فتوتراپی

در این روش با کمک فناوری نور های ال ای دی و ای پی دی می توان با تحریک پوست در جهت کلاژن سازی به جوانسازی پوست دستان کمک کرد. در این روش نیز لک های پوستی از بین خواهد رفت.

استفاده از تزریق ژل

برای دستانی که علاوه بر چین و چروک با مشکلات کمبود حجم و نمایان شدن رگ و استخوان ها مواجه هستند اغلب از تزیرق ژل استفاده می کنند. با استفاده از این روش حجم از دست رفته به دستان باز می گردد.

تزریق ژل برای دستان به دلیل جذب شدن ژل نیازمند تمدید خواهد بود. اما افراد می توانند به مدت ۳ الی ۴ ماه بی نیاز از تزریق مجدد باشند.

استفاده از فناوری لیزر

در حال حاضر از لیزر درمانی در درمان اکثر عارضه های پوستی استفاده می شود. از این روش می توان برای از بین بردن لک های پوستی نیز استفاده کرد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  جوانسازی دست با تزریق نانوفت با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

استفاده از تزریق چربی

از مهمترین و موثرترین روش های جوانسازی پوست دستان می توان به تزریق چربی اشاره کرد. در این فرایند چربی استخراج شده از بدن بیمار به دستان تزریق شده و بافتی نرم و طبیعی را در دستان ضمن ایجاد زیبایی به ارمغان خواهد آورد.

برای کسب اطلاعات دربره چگونگی تزریق چربی می توانید به مقاله تزریق چربی مراجعه کنید.

افراد بسیاری به جهت بیم از عملیات برداشت چربی ترجیح می دهند از چربی مصنوعی در این روش استفاده کنند؛ اما به یاد داشته باشید چربی استخراج شده از بدن به علت اینکه از خود فرد است، عوارض احتمالی بعد از تزریق را به حداقل می رساند. علاوه بر این ممکن است بدن فرد تزریقات مواد دیگر مثل ژل و یا چربی مصنوعی را پس زند و منجر به ابتلا به عفونت شود؛ اما با تزریق چربی از بدن خود فرد، این عوارض وجود نخواهد داشت. مگر اینکه این روش به دستان بی تجربه برخی پزشکان انجام شود در آن زمان دیگر مواد استفاده شده نقش بسزایی نخواهد داشت.

بنابراین اولین گام برای انجام این روش از انواع روش های جوانسازی دست ها مراجعه به بهترین فوق تخصص پلاستیک است.

متود جدید تری که در این زمینه معرفی می شود تزریق چربی به روش نانوفت است. برای آشنایی بیشتر با این روش می توانید بیننده این ویدئو باشید:

در این روش به دلیل تصفیه شدن چربی ها و تغییر بافت آن ها به بافت های ریز تر موجب طبیعی جلوه دادن پوست دست می شود. علاوه بر این این تکنولوژی ماندگاری چربی را به بالاترین میزان خواهد رساند. بنابراین افرادی که متقاضی تزریق چربی به دست هستند؛ می توانند با استفاده از تزریق چربی دستان با نانوفت از اثرات ماندگار تر و همچنین شگفت انگیز این روش بهره مند شوند.

این روش با داشتن عوارض حداقلی و دوره بهبودی سریع می تواند اثرات جوانسازی بسیار بالا را برای افراد ایجاد کند. تزریق چربی با نانوفت علاوه بر جوانسازی پوست موجب ترمیم بافت های آسیب دیده و کبودی های پوست نیز خواهد شد.

تزریق چربی با نوفت در واقع استفاده از چربی غلیظ شده حاوی سلول های بنیادین است که در عصر حاضر از بهترین و به روز ترین روش های جوانسازی پوست است.

توصیه پایانی

افرادی که می خواهند از خدمات جوانسازی دستان جراحان پلاستیک بهره مند، بهتر است از بهترین و نوین ترین روش آن استفاده کنند، چراکه بهترین روش در ایجاد ماندگاری طولانی مدت؛ آن ها را از تمدید های ماهانه بی نیاز خواهد کرد و در عین حال عوارض اندکی را به دنبال خواهد داشت.

با تشکر دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

سه × سه =

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک