info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

بهترین جراح لیپوساکشن در تهران

بهترین جراح لیپوساکشن در تهران

آیا شما از آن دست افرادی هستید که تمامی روش های آب کردن چربی را امتحان کرده اید؟ به اصطلاح خودتان آب هم می خورید چاق می شوید؟ از انجام ورزش های سنگین و طولانی مدت خسته شده اید ؟ دائما فکر جراحی در سرتان می چرخد اما قائل به آب کردن چربی به روش طبیعی هستید؟ یا شاید از عوارض بعد از جراحی می ترسید؟

کدام از این دلایل باعث شده به سمت جراحی برای تخلیه چربی ها از بدنتان نروید؟ با وجود هزاران جراحی ای که روزانه برای همین امر صورت می گیرد با این حال افرادی هستند که از عوارض چاقی رنج می برند، ولی به دلایل مختلف حاضر به آنجام آن نیستند؟ صرف نظر از میزان هزینه جراحی لیپوساکشن، بسیاری از افراد به دلیل ترس از عوارض و یا بازگشت چربی از انجام این جراحی منصرف می شوند ؟ اما واقعیت چیست؟

در ادامه همین مطلب برای روشن شدن تمام ابهامات این جراحی و با توجه به توضیحات امیررضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک به بررسی ابعاد جراحی لیپوساکشن می پردازیم:

جراحی لیپوساکشن

جراحی لیپوساکشن

جراحی لیپوساکشن چیست ؟

جراحی لیپوساکشن می تواند به دو صورت با استفاده از لیزر و لیپوساکشن معمولی انجام گیرد. تفاوت این دو روش با یکدیگر در میزان افتادگی پوست شکم و پهلو بعد از جراحی است که در صورت استفاده از لیپوساکشن با لیزر دچار افتادگی پوست نخواهید شد. نکته قابل توجه  این است که اگر قصد انجام لیپوساکشن با کمک لیزر را دارید حتما از مهارت پزشک خود برای این عمل اطمینان پیدا کرده و آن را به دستان ماهر بهترین متخصص جراحی پلاستیک بسپارید.

در این جراحی بعد از انجام بیهوشی پزشک با استفاده از لوله های ظریف کانولا اقدام به شکستن چربی های زیر پوست کرده و به کمک پمپ مکنده ای که همراه آن است چربی ها را از شکم و یا پهلو خارج می کند. در آخر نیز با استفاده از بخیه نواحی برش داده شده را می بندد.

لیپوساکشن می تواند برای نواحی مختلفی مثل شکم ، پهلو، ران، باسن، سینه ، زانو ،ساق ها و… صوت گیرد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  جراحی لیپوساکشن  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

آمادگی قبل از لیپوساکشن

اولین و مهمترین اقدام قبل از لیپوساکشن خودداری از برخی داروهای است که از انعقاد خون جلوگیری کرده و باعث افزایش خونریزی می شود.آسپرین، ایبوپروفن و برخی از داروهای گیاهی از همین دسته هستند.

مراقبت های بعد از لیپوساکشن

استفاده از گن های کشی می تواند روند درمان را تسریع کند، اما باید توجه داشته باشید که به دلیل اینکه گن اولین پارچه ای است که با جای برش ها در تماس است، باید در نظافت آن دقت داشته باشد.

بعد از انجام جراحی بهتر است درباره چگونگی مراقبت از جای برش ها و تخلیه ترشحات آن با پزشک خود مشورت کنید.

عوارض لیپوساکشن

باید توجه داشتخه باشید که عوارضی که در ذیل بر خواهیم شمرد در صورتی رخ خواهد داد که بیماران نکات بهداشتی را رعایت نکرده و یا به دلایلی از پزشک متخصص کمک نگرفته و تحقیق کاملی درباره نحوه کار پزشک شان نداشته باشند:

از عوارض جراحی لیپوساکشن می توان موارد زیر را نام برد:

 • عوارض قلبی  ریوی
 • آسیب به بافت شکمی و یا رگ های خونی و عضلات
 • کبودی
 • جمع شدن مایع زیر پوست
 • عفونت
 • تورم
 • خطرات بیهوشی
 • عدم تقارن خطوط
 • شل شدن پوست
 • سوختگی بر اثر لیپوپلاستی
 • و در آخر احتیاج به جراحی ترمیمی

آیا بازگشت چربی ها بعد از جراحی لیپوساکشن شکم و پهلو امکانپذیر است؟

این متداول ترین سوال درباره این جراحی است و پاسخ به آن به عوامل متعددی بستگی دارد، که اگر می خواهید به نتیجه مطلوب برسید باید آن ها را رعایت کنید. دو نکته در ارتباط با این سوال وجود دارد اول اینکه نباید این تصور را داشته باشید که جراحی لیپوساکشن راهی جایگزین برای رژیم غذایی است، بلکه اگر می خواهید اندامتان به شکل قبل بازنگردد باید سبک زندگی خودد را از جهت تغذیه تغییر دهید. نکته بعدی تبحر و تجربه پزشک برای انجام این جراحی است، پس تا جایی که می توانید در پیدا کردن بهترین جراح لیپوساکشن وسواس به خرج دهید.

حرف پایانی

شما خوانندگان عزیز که متقاضی انجام این جراحی هستید، می توانید با مشورت درباره انواع دیگر روشهای از بین بردن چربی ها مانند لیپولیزر و یا لیپوماتیک بهتیرن انتخاب را داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

دو × پنج =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک