info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

پیکر تراشی برای ورزشکاران

پیکر تراشی برای ورزشکاران

در ابتدا بهتر است بدانید که نارضایتی از اندام ها صرفا به مختص خانم ها نبود و حتی آقایون ورزشکار هم میل به زیبایی و جذابیت در اندام های شان دارند، این ناراضی بودن از اندام شان تا جایی پیش می رود که می تواند اعتماد و عزت نفس آقایان را هم نشانه بگیرد و باعث تضعیف شان شود. همین امر در مورد ورزشکاران هم صدق می کند منجر به عدم حضور آن ها در عرصه های ورزشی و افتخار آفرینی شان می شود. به طور کلی داشتن بدنی خوش فرم و زیبا باعث افزایش جذابیت و اعتماد به نفس در افراد می شود و لذا به همین منوال مردان هم به انجام ورزش های قدرتی روی می آورند و در نهایت با انجام تمریناتی دشوار زمانی که نتیجه ای مطلوب از اندام خود کسب نمی کنند مایوس می شوند. انجام جراحی پیکر تراشی برای ورزشکاران به منظور ساختن اندامی متناسب و جذاب از جمله عمل های زیبایی مورد استفاده است که در حال حاضر روز به روز به تعداد متقاضیان آن نیز افزوده می شود. در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید:

پیکرتراشی شکم و پهلو

افراد بسیاری هستند که به دنبال لاغری و تناسب اندام هستند که حاضرند با انواع روش های مختلف جراحی و غیر جراحی به اندام ایده آل خود دست یابند، امروزه با توجه هب پیشرفتی که در این زمینه اتفاق افتاده است می توان با انجام جراحی پیکرتراشی به همان اندام زیبا دست یافت. پیکر تراشی هم یکی از همان عمل هایی است که در مدت زمان کوتاهی به نتیجه ای دلخواه که از بین رفتن چربی های اضافی که اغلب در نواحی شکم و پهلو انباشته شده اند می انجامد. لازم به ذکر است که برخی از روش های پیکر تراشی تهاجمی و برخی از آن ها با حداقل میزان تهاجم انجام می شود.

مزایا پیکرتراشی برای ورزشکاران

 • پیکرتراشی می تواند در مدت زمان کوتاهی نتیجه ای مطلوب به ارمغان بیاورد.
 • اینک به دلیل حساسیت های که در کانولا وجود دارد این روش نوعی ایمن به شمار می رود.
 • احتمال خطر آمبولی شدن یا همان لخته شدن خون در بدن خیلی کمتر از سایر روش ها است.
 • این روش هم با بی حسی موضعی و هم با بیهوشی امکان پذیر است.
 • از پوست در برابر سوختگی محافظت می کند.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام پیکرتراشی هستند؟

برای انجام هر یک از روش های جراحی زیبایی شکمی که هب منظور لاغری انجام می شود، شرایط خاصی نیاز است که برای اطلاع بیشت رو دقیق تر می توانید از پزشک متخص صمورد نظر خود کمک بگیرید. اما در ادامه به برخی از شرایط عمومی آن اشاره می کنیم.

 • به طور کلی افرادی که از تناسب اندام خود ناراضی هستند و به دنبال حذف یک بافت چربی در نواحی مختلف بدنش انباشته شده است می توانند از این عمل بهره مند شوند.
 • کسانی که از مواد مضر سیگار و مخدر استعمال نمی کنند.
 • یکی دیگر از شرایط آن عدم ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و دیابت است.
 • پیروی از یک برنامه غذایی مناسب و مورد تایید متخصصین این حوزه

مراقبت های که بعد از انجام جراحی زیبایی شکمی ضرورت دارد؟

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که با انجام جراحی پیکرتراشی همیشه می توانند به هما تناسب اندام زیبای خود باقی بمانند. در صورتی که چنین تفکری نادرست است چرا که هر کدام از روش های جراحی لاغری، به کاهش چربی های اضافی بدن کمک می کنند و هیچ گونه تضمینی برای بازگشت آن ها وجود ندارد. بنابراین بعد از اتمام عمل جراحی به منظور حفظ تناسب و کسب نتیجه ای مطلوب باید نکات مراقبتی را به خوبی رعایت کرد. یکی از مهم ترین آن ها داشتن یک برنامه غذایی مناسب به همراه تمرینات ورزشی است. سایر موارد، عبارت اند از:

 • استفاده از گن های محکم جهت جلوگیری از افتادگی و شل شدگی های پوستی
 • مصرف روزانه و مناسب مایعات طبیعی
 • رعایت تمامی توصیه و دستورالعمل های پزشکی
 • عدم مصرف غذاهای سنگین و گوشتی

هزینه پیکر تراشی

در ابتدا بهتر است بدانید انجام چنین عمل های جراحی یک نوع هزینه به شمار نمی رود بلکه  نوعی سرمایه گذاری است که در تمامی ابعاد زندگی می توان از آن به خوبی بهره برد. اما هزینه این روش درمانی طبق حجم توده، تعداد مناطق مورد نیاز، محلی که جراحی در آن نیز انجام می شود، برآورد می شود.

برای مشاهده بیشتر عکس و فیلم های از این دست که توسط دکتر امیر رضا معتبر انجام شده است در گالری فیلم و عکس سایت و هم چنین صفحه اینستاگرام دکتر مشاهده کنید.

نتیجه گیری

متذکر می شویم که برای دستیابی به نتایج رضایت بخش و قابل قبولی باید از بهترین جراح پلاستیک کمک گرفت این گونه با انتخابی هوشمندانه می توانید سلامتی و زیبایی تان را تضمین کنید.

بیشتر بخوانید: لاغری یک شبه با پیکرتراشی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

3 + پنج =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک