info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

پاک کردن رد پای پیری با  لیفت گردن

پاک کردن رد پای پیری با  لیفت گردن

شاید بتوان گفت گردن یکی از اجزای بدن است که پیری آن، بیش از دیگر اندام ها  خودنمایی می کند. افتادگی پوست گردن به دلایل مختلف از جمله کهولت سن، چاق و لاغر شدن و یا به لحاظ ژنتیک اتفاق می افتد. وقتی پا در سن می گذارید و چهره خود را در آینه نظاره گر هستید، می بینید که دیگر از آن زاویه تیز فکتان و یا پوست سفت و جوان گردن تان خبری نیست. اینجاست که خطوط عبور زمان را روی پوست خود مشاهده می کیند.

آویزان شدن پوست گردن، شل شدن پوست آن، ریختن پوست گونه و فکتان قطعا شما را نگران خواهد کرد. این ها همه علائم دوری از شادابی جوانی است، اما آیا می شود این پدیده را قدری به تعویق انداخت و یا جوانی را دوباره بدست آورد؟ اینکه بشر شیفته جاودانگی و زیبایی ابدی است دور از ذهن نیست، بنابراین دائما در پی روشی برای ماندگاری زیبایی می گردد. خوشبختانه پیشرفت علم کمک کرده تا انسان ها جوانی را تا سنین بالاتری لمس کنند. گرچه برای رهایی از علائم پیری روی صورت روش های جوان سازی از قبیل لیفت پیشانی، تزریق ژل، تزریق چربی ، لیزر، بوتاکس و … وجود دارد، اما ما امروز می خواهیم  یکی دیگر  از رمز و راز های  جوانی را با وجود افزایش سن  برایتان فاش کنیم. دیگر نگران رد پای پیری روی گردن خود نباشید، ما راه حل نوینی برای آن داریم.

لیفت گردن

لیفت گردن و یا جراحی گردن یکی از روش های موثر برای از بین بردن چین و چروک ها و افتادگی گردن است، که در ادامه توضیحات بیشتر را از زبان دکتر امیررضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک می خوانید:

علت افتادگی پوست گردن

همانطور که گفته شد ، افتادگی پوست گردن که در اصطلاح به آن «گردن بوقلمونی» نیز گفته می شود، ممکن است بر اثر افزایش سن و یا از جهت ژنیتیکی ایجاد شود، که برا ی ترمیم آن می توان از روش های مختلفی نظیر: جوان سازی گردن یا همان لیفت گردن به وسیله نخ و تزیرق ژل، لیپوساکشن گردن، مزوتراپی بهره برد. در این مقاله درمان افتادگی گردن به وسیله لیفت گردن را شرح خواهیم دادیم.

 برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام لیفت گردن  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

لیفت گردن یا جوان سازی غیر تهاجمی گردن

بنابر نوع پوست افراد، میزان و نوع افتادگی گردن نیز متفاوت است. لذا درمان نیز برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود. در این جا به انواع لیفت گردن می پردازیم:

لیفت گردن با نخ

در این روش با استفاده از نخ مخصوص لیفت، پزشک بعد از ایجاد بی حسی موضعی، مکان های که نتیجه بیشتر و موثرتری را داشته باشد انتخاب می کند. نخ های لیفت معمولا دو نتیجه را در پی خواهد داشت. یکی لیفت پوست به منظور نتایج فوری و دیگری جوان سازی تدریجی پوست.

یکی از مزیت های این روش ماندگاری طولانی مدت ۱۵ و تا ۱۸ ماهه و در برخی افراد ماندگاری  ۳ ساله است.

لیفت گردن با لیزر

در این روش از اشعه لیزر جهت تحریک کلاژن سازی و در نتیجه جوان سازی پوست استفاده می شود. لیفت گردن با  لیزر یک روش بی خطر و ایمن بوده که در آن از ژل مخصوصو جهت خنک نگاه داشتن نواحی که لیزر روی آن انجام  می شود، استفاده شده و بیماران می توانند تاثیرات فوری آن را بعد از اتمام لیزر مشاهده کنند.

لیفت گردن با تزریق ژل

تزریق ژل موجب افزایش حجم بافت گردن شده، که به همین علت پوست کشیده شده و چین و چروک ها از بین می رود. در این روش نیز تزریق ژل با توجه به نواحی که افتادگی در آن رخ داده صورت می گیرد.

 هزینه لیفت گردن:

افراد با استفاده از رو شهای لیفت به نسبت جراحی، هزینه کم تری را متحمل می شوند. نکته دیگر در این خصوص تحت پوشش قرار نگرفتن بیمه این جراحی غیر تهاجمی، به مانند دیگر جراحی های زیبایی است، که می توانید با مشاوه با بهترین متخصصان جراحی پلاستیک در این باره و درباره تامین هرگونه تامین مالی برای پرداخت هزینه این جراحی  مشورت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

1 × پنج =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک