info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه

پروتز سینه از جمله جراحی هایی است که در بین بانوان از محبوبیت بالایی برخوردار است. جراحی پروتز سینه می تواند با اهداف مختلفی نظیر بزرگ کردن سینه و یا به علت تخلیه سینه به دلیل سرطان صورت گیرد.

آنچه در این جراحی بسیار اهمیت دارد، در درجه اول مهارت و تجربه جراح است که این نکته تحقیقی درباره بهترین جراح پلاستیک و یا طور انحصاری یافتن بهترین جراح پروتز سینه را می طلبد و در درجه دوم هزینه این جراحی است، که می تواند متقاضیان را برای این جراحی ترغیب و یا منصرف کند.

بنابراین توجه به این دو نکته از مهمات انجام جراحی پروتز سینه است. جالب است بدانید که دو نکته اشاه شده به صورت مسشتقیم با یکدیگر در ارتباط هستند. به این صورت که هر مقدار که پزشک با تجربه تر باشد هزینه جراحی به مراتب بیشتر خواهد بود.

در ادامه عللی که موجب افزایش هزینه پروتز سینه و عواملی که موجب کاهش هزینه جراحی می شود را مرور خواهیم کرد تا بتوانید با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف برای این جراحی آماده شوید.

چرا پروتز سینه

شاید بهتر باشد قبل از پرداختن به موضوع محوری مقاله یعنی هزینه پروتز سینه، کمی درباره اینکه چرا باید پروتز سینه انجام داد صحبت کنیم. این جراحی می تواند برای افراد هدف زیبایی و یا هدف درمانی داشته باشد. گروهی به دلیل اینکه سینه های کوچک داشته و یا به علت شیردهی و یا افزایش سن سینه های نامقارن و یا افتاده ای دارند، به این جراحی می اندیشند. اما گروهی از بانوان نیز به دلیل ابتلا به سرطان و تخلیه سینه خواهان انجام پروتز سینه هستند. هر کدام از این گروه ها در نهایت یک هدف خواهند داشت و آن هم داشتن سینه های خوش فرم است.

پروتز-سینه-دکتر-معتبر

چگونگی جراحی سینه

در این جراحی با استفاده از برند ها و همچنین نوع پروتز سینه می توان فرم سینه رابه اید آل های ذهنی متقتاضیان نزدیک کرد. اگر می خواهید که درباره  انواع پروتز سینه بیشتر بدانید. می توانید با خواندن مقاله ای با عنوان انواع پروتز سینه در این زمینه آگاهی بیشتری را کسب کنید.

اما به طور کلی جراح پروتز سینه ابتدا با توجه به انتخاب متقاضی نوع و اندازه پروتز را مشخص می کند. در طول جراحی نیز با ایجاد بیهوشی عمومی برشی را زیر چین سینه و یا زیر بغل ایجاد خواهد کرد. در مرحله بعد پروتز را در محل قرار داده و جای برش را بخیه می زند.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام پروتز سینه  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

در ادامه به چرایی هزینه های متفاوت برای این جراحی خواهیم پرداخت:

نوع پروتز سینه

نوع پروتز سینه از عوامل مهم برای تفاوت هزینه در میان جراحان است. اینکه متقاضی جنس ونوع پروتز سینه ای را برای خود انتخاب کند هزینه های  متفاوتی را رقم خواهد زد.

کشور سازنده پروتز یسنه

از عوامل دیگری که به طور مستقیم روی هزینه این جراحی تاثیر گذار است را می توان برند و نوع کشور سازنده پروتز دانست. اگر پروتز سینه ای را انتخاب کرده باشید که برند با اصالت و معروفی داشته باشد قاعدتا هزینه بیشتری را تحمل خواهید شد.

تخصص جراح پروتز سینه

از مهمترین دلایل اختلاف بین جراحان در بحث هزینه جراحی پروتز سینه، تخصص و تجربه آن ها است. پر واضح است جراحی که تجربه کمی در این زمینه دارد در مقایسه با جراحان با تجربه هزینه پایین تری را پیشنهاد خواهد داد. علاوه بر آن  تفاوت شایانی است بین اینکه پروتز سینه توسط متخصص جراحی پلاستیک انجام شود و یا یا توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک. بنابراین بهترین کار یافتن بهترین جراح پلاستیک و یا بهترین جراح پروتز سینه است، تا بتوانید به نتیجه عمل مطمئن شوید.

عوامل دیگر موثر در هزینه پروتز سینه:

  • انتخاب نوع پروتز یسنه
  • انتخاب نوع بیمارستان
  • هزینه جراح مورد نظر
  • هزینه دارو های مصرفی حین و بعد از جراحی
  • هزینه بیهوشی برای جراحی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

17 − 14 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک