info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

هزینه جراحی لیفت صورت

هزینه جراحی لیفت صورت

به منظور برطرف کردن چین و چروک صورت اغلب افراد به سراغ انواع لیفت صورت می روند. بهره مندی از خدمات لیفت ابرو تا لیفت تمام صورت می تواند جوانی و شادابی را برای افراد به ارمغان آورد.

از دلایل تغییرات پوستی می توان علائمی نظیر: قرار گرفتن در معرض نور خوشید و یا افزایش سن را نام برد.

اما آنچه در جراحی لیفت صورت دارای اهمیت است، مهارت و تجربه جراح پلاستیکی است که می خواهد این جراحی را انجام دهد.

به هر مقدار که جراح دارای تجربه باشد،عاملی برای افزایش هزینه عمل نیز است.

در این مقاله سعی در توضیح مختصری از انواع لیفت صورت به این معنا که چه نواحی از صورت امکان لیفت دارد و میزان هزینه و بهای این جراحی داشته که با استفاده از تجربیات دکتر امیررضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک به آن می پردازیم:

جراحی لیفت صورت چیست ؟

جراحی لیف صورت از جراحی های بسیار حساس است، چرا که اگر خللی در انجام این جراحی رخ دهد نتیجه را با مشکلات زیادی همراه خواهد کرد.

جراحی لیف صورت در صورت لیفت کامل با بیهوشی عمومی و در صورت لیفت نواحی خاص مثل لیفت ابرو از بی حسی موضعی استفاده می شود.

در این جراحی با ایجاد برش هایی در قسمت هایی مثل رستنگاه مو و یا داخل موها و اطراف گوش، پوست را از عضلات و چربی ها جدا کرده و با برداشت چربی ها به وسیله ساکشن، موجب سفت شدن پوست می شوند. در آخر نیز با برداشتن پوست اضافی نواحی برش را بخیه می زنند.

انواع لیفت صورت

لیفت صوت را می توان به دو شکل همراه با جراحی و یا بدون جراحی انجام داد.

لیفت بدون جراحی عبارت اند از :

  • لیفت صورت با نخ
  • لیفات صورت با هایفوتراپی
  • لیفت صورت با RF
  • لیفت صورت با تزریق بوتاکس
  • لیفت صورت به وسیله تزریق چربی
  • لیفت صورت به وسیله تزریق ژل
برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام و آگاهی از هزینه  لیفت صورت  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه لیفت صورت

همان طور که اشاره شد لیفت صورت را می توان ابا انواع روش های متنوع انجام داد. باید توجه داشته باشید در صورت استفاده از هر یک از این روش ها مراجع باید هزینه بخصوصی را بپردازد. و یا اگر مراجع در صدد انجام جراحی لیفت صورت است باید توجه داشته باشد که این جراحی به دلیل ظرافت و حساسیت بالا باعث شده پزشکان جراحی پلاستیک آن را به روش های مختلفی انجام داده که به نتیجه مطلوب برسند. اما نکته حائز اهمیت در تاثیر گذاری بر هزینه این جراحی میزان تجربه و تبحر یک فوق تخصص جراحی پلاستیک است. همانطور می دانید هزینه خدماتی که پزشک ارائه می دهد با  تجربه پزشک او در آن زمینه رابطه مستقیمی خواهد داشت، از این رو مواجهه با قیمت های بسیار متفاوت از مطبی به مطب دیگر دور از ذهن نیست. بنابراین اگر خواهان انجام این جراحی هستید پیشنهاد می کنیم قبل از فکر کردن درباره هزینه آن به دنبال بهترین دکتر جراح پلاستیک باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 2.7]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

4 − یک =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک