info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

لیفت گونه با آندوسکوپ

لیفت گونه با آندوسکوپ

در حال حاضر روش های متنوع دنیای پزشکی به صورت روزانه در حال باز تولید است. روشی روش دیگر را می زاید که عوارض آن دیگری را نداشته و به نام روشی کم تهاجم تر شناخته می شود.

اصولا آنچه حوزه پزشکی در صدد برآورد ان است پوشاندن جامع عمل بر شعار ” ابداع روش های جدید عاری از عوارض با دوره نقاهت کم ” است.

این ابداعات در جراحی های چهره ملموس تر است. برای مثال آنچه به عنوان لیفت صورت شناخته می شد، اکنون با نام مینی لیفت صورت دارای عارضه ای کمتر و نتیجه دهی یکسان است.

چهره اسان با گذر زمان گرد پیری را بر خود نمایان می کند. از این روست که افراد با پا گذاشتن به سنین میانسالی بیش ار پیش نگران جوانی و شادابی خود هستند. لذا با انجام جراحی های زیبایی صورت در پی دست یابی به جوانی از دست رفته هستند.

سخن کوتاه کنیم تا بتوانیم روشی را به منصه ظهور گذاریم که معدود فردی از آن آگاه است. روشی که لبخند شما را گیرا تر و چهره شما را جذاب تر خواهد کرد. بله، لیفت گونه به روش آندوسکوپ

در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر در باب این روش اعجاب انگیز با ما همراه باشید:

لیفت گونه این بار با اندوسکوپ

گونه و پوست آن در اثر افزایش سن حالت اولیه خود را از دست داده و به سمت پایین متمایل می شود. در افرادی نیز نداشتن این برجستگی زیبا به دلایل ژنتیکی وجود ندارد. آیا این افراد باید از داشتن لبخندی زیبا محروم شوند. خیر

روش های متنوعی برای داشتن گونه های زیبا وجود دارد که از جمله آن می توان به تزریق بوتاکس، تزریق ژل و یا قراردادن پروتز گونه اشاره کرد.

تمامی این روش ها یا به صورت موقت بوده و یا به دلیل داشتن جراحی دارای عوارض خواهند بود. بنابراین پیرو نیازمندی متقاضان به روشی کم تهاجم و در عین حال کاربردی تر تکنیکی برای حجم دهی گونه ابداع شد که توانسته این نیازمندی را برآورده سازد.

لیفت گونه به روش آندوسکوپ که روشی کم تر تهاجمی است با داشتن دوره نقاهت کوتاه مدت توانسته آنچه را که متقاضیان به دنبال آن هستند را براورده کند. از این روش علاوه بر لیفت گونه می توان در لیفت پیشانی و لیفت ابرو نیز بهره مند شد.

این جراحی برای افرادی که زمان و حوصله ترمیم ها را نداشته و از جراحی بیم دارند بسیار مناسب است.

چگونگی روش لیفت گونه با آندوسکوپ

این روش برای ایجاد لیفت و همچنین برطرف کردن چین و چروک های صورت انجام می شود. برای این جراحی ابتدا جراح با ایجاد بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی برش های کوچکی را روی پوست ایجاد می کند. دوربین تعبیه شده بر سر لوله این دستگاه موجب می شود جراح دید مناسبی از بافت های زیر پوست داشته و بتواند به راحتی تغییرات لازم را به عمل آورد.

آنچه این دستگاه انجام می دهد، برداشت و حذف چربی های زیر پوست و شکل دهی به ماهیچه های آن است.

و آنچه نتایج این جراحی را حیرت آور می کند، استفاده از فیبرنوری و تکنولوژی دستگاه آندوسکوپ است که می تواند به راحتی نشانه های کهولت سن را برطرف کند.

انجام این روش برای همه افراد مجاز است؟

شاید شما که به دنبال لیفت گونه هستید این پرسش برایتان ایجاد شود که آیا کاندید مناسب برای این روش هستید و یا خیر؟

در پاسخ باید بیان کنیم بهترین کاندید لیفت صورت با اندوسکوپ افرادی با افتادگی کم و یا متوسط در پوست صورت هستند. سن مناسب برای بهره مندی از این روش بین ۴۰ تا ۵۰ سالگی است که بافت صورت هنوز به صورت کامل تخریب نشده است.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام جراحی لیفت گونه با آندوسکوپ با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

لیفت آندوسکوپ برای چه نواحی مورد استفاده است؟

اگر شما در پی انجام لیفت کامل صورت هستید، جالب است بدانید این روش می تواند شما را از انجام لیفت کامل صورت بی نیاز سازد. نواحی که می توان با این روش لیفت کرد عبارت اند از:

  • خط خنده
  • خط اخم
  • افتادگی گونه ها
  • خطوط لب
  • خطوط پیشانی

دوره نقاهت پس از انجام لیفت گونه با آندوسکوپ

همانطور که در بالا اشاره شد آنچه این جراحی را نسبت به روش های مشابه آن منحصر به فرد می کند، عوارض حداقلی و دوره نقاهت اندک آن است.

در این روش به دلیل ایجاد برش های بسیار کوچک زمان التیام آن ها کوتاه خواهد بود.

عوارض ناشی از لیفت آندوسکوپیک

بهترین و آسان ترین جراحی ها اگر توسط جراحان بی تجربی صورت گیرند، می تواند عوارض عدیده را ایجاد کند. لذا این جراحی نیز می تواند در صورت سهل انگاری عوارضی را به دنبال داشته باشد. از جمله عارضه های شایع ایجاد عفونت در نواحی زخم و یا عدم تقارن محل جراحی شده است.

به یاد داشته باشید این روش که به عنوان روشی نوین شناخته می شود، حتما باید توسط بهترین جراح پلاستیک انجام شود. بنابریان نباید به دلیل هزینه پایین خدمات برخی جراحان سلامتی عمومی خود را به خطر اندازید.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام جراحی لیفت گونه با آندوسکوپ  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه لیفت گونه با آندوسکوپیک

هزینه این روش به نسبت روش های دیگر کمتر بوده، اما به طور کلی اینکه کدام جراح آن را انجام دهد می تواند هزینه های مختلفی داشته باشد.

البته که میزان افتادگی پوست نیز در میزان هزینه اثر گذار خواهد بود.

با تشکر دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

1 × 2 =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک