info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

ضرورت لیفت و پروتز سینه همزمان یک شیوه ماندگار در زیبا سازی سینه

همانطور که می دانید زیبایی و تناسب اندام برای خانم ها امری بسیار مهم است تا جایی که در برقراری ارتباطات اجتماعی اثرگذار است. یکی از مهم ترین عضو بدن که فرم ظاهری آن برای زنان بیش از هر چیزی دیگری اهمیت دارد سینه ها هستند.

بر همین اساس آن دسته از کسانی که پستان های شل و افتاده و در عین حال کوچک دارند و نمی توانند ارتباط روانی خوبی با اندام خود برقرار کنند می توانند از عمل های زیبایی سینه هم چون لیفت و پروتز سینه کمک بگیرند. حال آن که متخصصین این حوزه درمانی با مهارت و تخصص بالایی که دارند می توانند در طی یک جراحی هر دو این عمل زیبایی را به طور همزمان انجام دهند که این گونه می توان گفت عمل لیفت و پروتز سینه همزمان یک شیوه ماندگار در زیباسازی سینه محسوب می شوند.

در ادامه اطلاعات جامع تری در این خصوص در اختیارتان قرار خواهیم داد:

پروتز و لیفت سینه به طور همزمان

جراحی لیفت و پروتز سینه در کنار همه جراحی های زیبایی سینه انجام می شود.

عمل پروتز سینه چیست؟

پروتز سینه نوعی وسیله مصنوعی است که به شکل پستان ساخته شده و به منظور افزایش و فرمدهی به پستان ها ایجاد و استفاده می شود. آن دسته از خانم های که دچار بیماری های پستان شده اند و بنا به دلایل دیگری بخشی یا به صورت کامل سینه های خود را از دست داده اند از این روش زیباسازی پستان ها استفاده می کنند. که از آن تحت عنوان عمل بازسازی پستان نیز یاد می کنند. هدف از بازسازی پستان ساختن پستانی است که تا حد ممکن طبیعی و شبیه پستان دیگر شما باشد، با این حال، پستان بازسازی شده دقیقاً به نظر نمی رسد و احساس نمی کند

اکثر پروتزهای سینه دارای وزن، شکل و احساس پستان طبیعی هستند. آن ها با انجام عمل جراحی و تکنیک های در حین عمل و نوع برش های مخصوص که دارند داخل سینه ها کارگذاری می شوند.

یک نکته مهم

  • وقت بگذارید تا بفهمید پروتز یا بازسازی شامل چه چیزهایی می شود بنابراین انتظارات شما از نتیجه نهایی واقع بینانه است. شما ممکن است در زمان جراحی ماستکتومی خود را برای جراحی ترمیم انتخاب کنید یا در آینده می توانید یک بازسازی انجام دهید. اگر تصمیم دارید که تاخیر در بازسازی انجام دهید یا اصلاً عمل بازسازی نداشته باشید، می توانید از فرم پستان برای ایجاد نمای پستان طبیعی استفاده کنید. یک پرستار یا مشاور مراقبت از پستان نیز می تواند به شما کمک کند تا مشکلات را بررسی کنید.

از آنجا که بازسازی پستان نوعی جراحی ویژه است، شما باید ابتدا با جراح متبحر در مورد گزینه های خود، از جمله بهترین زمان برای انجام این عمل، صحبت کنید. بسیاری از خانم ها می توانند عمل بازسازی انجام دهند، اما شرایطی وجود دارد که ممکن است جراح شما را در مورد آن توصیه کند.

نوع پروتز سینه

انواع پروتز سینه مورد استفاده

جراحی لیفت پستان چیست؟

لیفت سینه، فرم سفت، محکم و دلپذیری از نظر زیبایی را به پستان های افتاده باز می گرداند. این نه تنها می تواند با بازیابی نسبت های جوانی و زنانه در بیمار، ظاهر او را بهبود بخشد، بلکه به تناسب سوتین و لباس شنا نیز کمک می کند تا راحت تر و جذاب تر شوند.

با از بین بردن پوست اضافی، کشیدگی، تغییر شکل بافت پستان، و بالا بردن نوک سینه و آرئول به حالت جلوتر، یک جراح زیبایی می تواند یک کانتور جوان تر از پستان ایجاد کند. آرئول های کشیده و بزرگ هم چنین می توانند در حین جراحی لیفت پستان کاهش یابد، و به طور کلی پستانی متناسب و طبیعی به نظر برسد.

دلایل رایج زنان جراحی لیفت پستان را انتخاب می کنند عبارت اند از:

برای به دست آوردن شکل بهتر پستان پس از بارداری و شیردهی بارداری می تواند برخی تغییرات ناخواسته را در پستان ها ایجاد کند، که اغلب آن ها را کشیده و آویزان می کند. لیفت سینه، می تواند به این تغییرات خنثی شود و از زیبایی بیشتری برخوردار شود.

برای بهبود کانتور پستان پس از کاهش وزن قابل توجه کاهش وزن اغلب به معنای از دست دادن حجم پستان است. لیفت پستان می تواند با از بین بردن پوست اضافی، فرم نسبتاً جوان و پستانی را به شما بازگرداند.

برای اولین بار از شکل پستان زیبا و سرحال لذت ببرید. تعداد کمی اما در حال رشد بیماران لیفت پستان از زمان نوجوانی سینه های آویزان داشته اند. جراحی لیفت پستان می تواند به زن کمک کند مشخصات پستانی را که همیشه می خواسته بدست آورد.

چگونه تشخیص دهیم آیا به لیفت سینه احتیاج داریم؟

اگرچه تنها راه برای تأیید صحیح بودن یا نبودن لیفت پستان، مشاوره با بهترین جراح پلاستیک است، اما چند سوال وجود دارد که می توانید از خود بپرسید تا یک ایده کلی در مورد چگونگی لیفت سینه در بهبود پستان بدست آورید.

به نظر می رسد نوک سینه های من به سمت پایین حرکت می کنند؟ وقتی پوست پایه پستان کشیده می شود و شروع به آویزان شدن می کند، وزن بافت پستان نوک سینه را به سمت پایین می کشد. لیفت سینه بافت پستان را جابجا می کند، بنابراین نوک سینه ها رو به جلو هستند.

آیا نوک پستان / آرئول در زیر چین زیر پستان من نشسته است؟ یکی از ویژگی های جراحان زیبایی که به طور مکرر در هنگام ارزیابی یک کاندید لیفت پستان به دنبال آن می گردند ، موقعیت نوک پستان / آرئول در رابطه با چین خوردگی زیر پستان یا چین یا چروک در زیر پستان است. این تست را امتحان کنید: یک ورق کاغذ ساده در زیر پستان خود بکشید (بدون سوتین) تا در برابر چین قرار گیرد. آیا وقتی به آینه نگاه می کنید، نوک پستان شما در زیر لبه بالایی کاغذ قرار دارد؟ در این صورت، این به خوبی نشان می دهد که شما به اندازه کافی افتادگی لازم را برای لیفت سینه دارید.

آیا هنگام پوشیدن سوتین از اندازه پستانم راضی هستم؟ لیفت سینه به تنهایی اندازه سینه های شما را تغییر نمی دهد. این می تواند به شما کمک کند سینه ها پر، گرد و بهتر به نظر برسند، اما اگر دوست دارید سینه هایتان بزرگ تر یا کوچک تر باشند، لیفت سینه همراه با افزایش یا کاهش سینه می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

سینه های من نامتقارن است یا غیرمعمول است؟ از آنجا که عمل جراحی لیفت پستان، بافت پستان و هم چنین افتادگی سینه را از بین می برد، این روش می تواند در بهبود تقارن پستان بسیار موثر باشد، و یک جراح زیبایی ماهر می تواند از روش های لیفت پستان برای بازگرداندن شکل نرم و گردتر به پستان های غده ای استفاده کند.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک لیفت سینه

اگر قصد جراحی لیفت پستان را دارید، مهم ترین تصمیمی که می گیرید انتخاب بهترین جراح لیفت سینه است. هنگامی که به جراحان بالقوه مراجعه می کنید، از او بپرسید که او چند بار جراحی لیفت پستان را انجام می دهد و تعداد کل اقدامات جراحی را انجام داده است. مشاهده عکس های قبل و بعد به عنوان نمونه کار ها با توجه دقیق به نتایج بیمارانی که سینه های آن ها قبل از جراحی شبیه شماست، این به شما کمک می کند تا سبک انجام عمل های زیبایی یک جراح زیبایی را حس کنید.

دکتر معتبر جرا ح پلاستیک

دکتر معتب جراح لیفت سینه

عمل لیفت و پروتز سینه به طور همرمان چه می کند؟

این نوع عمل جراحی برای خانم های که بنا به دلایل ژنتیکی، نوسانات وزنی شدید، افزایش سن و تغییرات هورمونی و اتفاقات دیگری هم چون بارداری و زایمان و شیردهی، بسیار مناسب است. به روی با تغییرات شگرفی که هر یک از این دو عمل زیبایی بر روی سینه خانم ها ایجاد می کنند همزمانی این دو طرفداران بسیاری دارد چرا که با یک بار ورود به اتاق عمل دو عمل زیبایی موثر را انجام می دهند.

مزایا انجام عمل لیفت و پروتز سینه به طور همزمان

  • صرفه جویی در وقت و هزینه
  • افزایش اعتماد و عزت نفس در برقراری ارتباطات اجتماعی
  • جوانسازی و تغییر در حالت سینه ها
  • برقراری تعادل و یکسازی سازی سایز و فرم سینه ها

این موارد از جمله مهم ترین فوائد انجام این جراحی همزمانی است.

نتیجه گیری

برای این که بتوانید بهترین نتیجه ممکن از این عمل جراحی را کسب کنید بهتر است از فردی متخصص و متبحر در این زمینه مشورت و کمک بگیرید این گونه دیگر هیچ گونه خطری تهدیدتان نمی کند.​

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

پنج + 19 =

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک