info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

لیفت میانی صورت با آندوسکوپ

لیفت میانی صورت با آندوسکوپ

نسل جدید از فناوری های روز دنیا موجب شده روش از پی روش دیگر زاییده شود. روش هایی که با داشتن مزیت های فراوانی نسبت به روش های کمی قدیمی تر به عنوان تکمله ای از جراحی های نوین شناخته می شوند.

افتادگی پوست بدن و صورت پدیده ای غیر قابل کنترل است. افزایش سن موجب ایجاد تغییرات عمده در اندام انسانی به خصوص چهره می شود. آنچه از دیرباز ذهن بشر را به خود مشغول کرده، پیدا کردن اکسیر جوانی است. داشتن چهره ای جوان و عاری از هر گونه نشانه پیری. اما آنچه بشر در صده های اخیر به آن دست یافت کشف محلولی معجزه گر نبود. او در کمال ناباوری به روش هایی دست پیدا کرد که می تواند به طریق اولی جوانی را به ارمغان آورد، آن هم ابداع روش های جراحی متنوع در ایجاد جوانسازی بود.

در حال حاضر جراحی های بسیاری برای جوانسازی چهره ابداع شده است که از نمونه های بارز آن جراحی لیفت صورت است. این جراحی در عصر حاضر با تغییرات فراوان در ابزار آلات و فناوری های موجود موجب ظهور روش های کم تهاجم تر و در عین حال موثر تر شده است. آخرین تکنولوژی در دست در این جراحی انجام جراحی لیفتینگ به کمک آندوسکوپ است .

اگر با سرچ عبارت جدید ترین روش لیفت صورت به این مطلب رسیده اید، این نوشتار دقیقا پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. در تشریح جراحی لیفت صورت با آندوسکوپ با ما همراه باشید.

لیفت قسمت میانی صورت به کمک آندوسکوپ

آنچه در دهه های سوم تا ا زندگی در چهره نمایان می شود چین و چروک ها و افتادگی پوست و شل شدن آن است که تماما نمایان کننده نشانه پیری است. علاوه بر موارد یاد شده قرار گیری در معرض نور خورشید وحتی ژنتیک در بروز عارضه های پوستی نقش عمده ای ایفا می کند.

روش های کمی قدیمی تر در ایجاد جوانسازی پوست استفاده از لیفت صورت به کمک جراحی و یا لیفت صورت با نخ است که تا به حال توانسته تغییرات بسیاری را در چهره ایجاد کند.

اما در علوم پزشکی مبنا بر استفاده سالیان زیاد از یک روش نیست . محققین و متخصصان علوم پزشکی مداوما در پی ابداع روشی موثر تر و در عین حال کم تهاجم تر هستند. از این روست که جراحی لیفت صورت با آندوسکوپ به عنوان روشی کم تهاجم ابداع شده است.

لیفت آندوسکوپیک چه نوع جراحی ای است؟

لیفت صورت با کمک آندوسکوپ روشی است که در آن هدف جوانسازی قسمت میانی صورت است.

این روش امکان بررسی گسترده تر نواحی زیرین پوست را با کمک پروپ کوچکی که به دوربینی مجهز است را خواهد داد.

لیفت آندوسکوپیک اغلب برای ایجاد جوانسازی در قسمت میانی چهره مثل گونه ها مورد استفاده قرار می گیرد، اما علاوه بر این نواحی می تواند تاثیرات قابل ملاحظه ای در قسمت ابرو و غبغب نیز ایجاد کند.

چگونگی جراحی لیفت آندوسکوپیک

پس از ایجاد بیهوشی وریدی و یا بی حسی موضعی در نواحی که قبل از جراحی مشخص شده است، برش های بسیار کوچکی برای ورود آندوسکوپ ایجاد می شود. این برش ها اغلب به اندازه ۲٫۵ سانتی متر و حتی کمتر خواهد بود.

به کمک دوربین تعبیه شده در پروپ آندوسکوپ نمای زیرین پوست در نمایشگر مشاهده می شود که جراح با کمک این تصاویر واضح می تواند میزان آسیب پوستی را ارزیابی و بررسی کند. در ادامه جراحی به کشیدن پوست و تغییر حالت نواحی مورد نظر اقدام کند. آنچه پس از جراحی روی صورت بیمار مشخص خواهد بود تعدادی بخیه ریز پوستی است که نسبت به لیفت کامل صورت به میزان قابل توجهی محدود و کوچک تر است.

زمانی را که برای انجام این جراحی تمخین زده اند، بسته به گستره جراحی بین ۱ الی ۴ ساعت خواهد بود.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام جراحی لیفت صورت با آندوسکوپ  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

آنچه موجب برتری این روش نسبت به روش های مشابه شده است

  • کم تهاجم بودن و عاری بودن از هرگونه برش وسیع اولین و مهمترین مزیت این روش است. هر مقدار که میزان برش در لیف صورت محدود تر باشد نتجیه نهایی زیبا تر و بی نقص تر خواهد بود و فرد مراجعه کننده نگرانی کمتری از بهبودی کامل نواحی برش خواهد داشت.
  • میزان خونریزی و کبودی حاصل از برش در این روش بسیار کمتر از روش های مشابه است و آن هم به مدد استفاده از آندوسکوپ خواهد بود.
  • در لیفت صورت با آندوسکوپ مراجع نیاز به بیهوشی عمومی نداشته و در نتجیه بی نیاز از بستری در بیمارستان است.

کاندیدای مناسب برای لیفت صورت با اندوسکوپ چه افرادی هستند؟

افراد به یاد داشته باشند که رضایت مندی از نتیجه نهایی در افرادی با سن ۴۰ تا ۵۰  سال مشهود تر است. بانوان با آسیب های پوستی شدید و یا جوانانی که دارای افتادگی بسیار کم هستند، کاندید مناسبی برای این جراحی نخواهند بود. این جراحی برای افرادی مناسب است که دارای افتادگی نسبی در ناحیه گونه و اطراف خط خنده هستتند.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام جراحی لیفت صورت با آندوسکوپ  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

موارد مورد استفاده از لیفت آندوسکوپیک

از این لیفت می توان در بالا کشیدن ابرو ها و گاها در برطرف کردن چین پیشانی استفاده کرد.

در لیفت این قسمت از صورت به جای یک برش وسیع در رستنگاه مو از چند برش بسیار کوچک برای هدایت آندوسکوپ استفاده خواهد شد.

پس از انجام جراحی منگنه و پیچ های طبی با گذشت ۷ الی ۱۰ روز بدون ایجاد درد باز خواهد شد. اگر در روز های پس از جراحی کبودی و تورم را تجربه کردید نگران نباشید؛ این علائم نهایتا پس از ۱۰ رور ناپدید خواهد شد. در این زمان ممکن است پزشک برای تسریع بهبودی استفاده از آنتی بیوتیک ها را پیشنهاد کند.

اگر لیف ابرو انجام داده باشید این امکان وجود دارد که در روز های اول حس کنید چشم ها به سختی بسته می شوند، این عارضه طبیعی بوده و می توانید با تجویز پزشک برای جلوگیری از خشکی چشم از قطره های مخصوص چشم استفاده کنید.

علاوه بر این احساس بی حسی بعد از این جراحی نیز طبیعی بوده و به مرور زمان برطرف خواهد شد.

نگران ریزش موهای اطراف شقیقه ها نباشید حذف مقداری مو در این جراحی محسوس نخواهد بود.

نکته پایانی

روش های نوین نیازمند مهارت و تجربه بالا در جراحی زیبایی صورت است، لذا مراجعه به بهترین جراح پلاستیک جز ضروریات این جراحی است. بنابراین برای تجربه جراحی رضایت بخش به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه کنید.

با تشکر دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

20 − یازده =

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک