info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

لیفت ابرو و پیشانی با آندوسکوپ

لیفت ابرو و پیشانی با آندوسکوپ

اگر از اینکه دائما اطرافیان از خسته بودن، ناراحت بودن و حتی عصبانی بودن چهره شما شکایت می کنند، قطعا خواندن این نوشتار می تواند کمک شایان توجهی به شما کند.

چین روی پیشانی و چین های کنار چشم از جمله عواملی هستند که به شدت حالت کلی صورت را تغییر می دهند. اما این خطوط چرا ایجاد می شوند؟

برخی افراد به علت ژنتیکی دارای شل شدگی پوست هستند از این رو حرکات عضلات صورت می تواند پوست آن ها به میزان زیادی حرکت داده و باعث ایجاد چین شود. اما اغلب افراد به دلیل افزایش سن قوای پوسی خود را از دست می دهند که موجب ایجاد چین روی پیشانی و کنار چشم ها خواهد شد.

در واقع این خطوط روی صورت نشان دهنده گذر زمان بر چهر است. آیا می توان رد پای زمان را از چهره زدود؟

شاید در گذشته افراد کمی می توانستند با پرداخت هزینه های گزاف از جراحی لیفت صورت استفاده کنند، اما در حال حاضر روش های متنوعی برای ایجاد جوانسازی صورت وجود دارد مثل: تزریق چربی، تزریق ژل، جراحی لیفت صورت و…

آنچه ما را به نگارش این نوشتار ترغیب کرد معرفی آخرین روش و تازه ترین روش در جوان سازی چهره است؛ به نام لیفت صورت با آندوسکوپ.

در چند نوشتار قبلی به طور مفصل درباره تاثیر این روش در جوانسازی صورت صحبت کردیم. حال می خواهیم تاثیر روش آندوسکوپی لیفت صورت رادر ناحیه ابرو ها و پیشانی مورد بررسی قرار دهیم.

اگر به فکر ناپدید کردن چین و چروک های پیشانی و یا لیفت ابرو هستید پیشنهاد می کنیم درباره لیفت با آندوسکوپ هم مطالعاتی داشته باشید.

لیفت آندوسکوپ چیست؟

اولین سوال شما اگر با این روش آشنا باشید درباره چیستی این روش است. لیفت آندوسکوپ می تواند برای درمان اثرات افزایش سن در سمت میانی صورت بسیار موثر باشد. البته که تاثیر آن بر جوانسازی پیشانی و لیفت ابرو را نیز نمی توان نادیده گرفت. در واقع این روش تنها برای قسمت غبغب و گردن مناسب نخواهد بود. مخصوصا اگر افراد افتادگی قابل توجهی در این قسمت ها داشته باشند پیشنهاد می شود از جراحی لیفت گردن استفاده کنند.

دلایلی همچون: قرار گیری در معرض نور خورشد، افزایش سن و ژنتیک در افتادگی پوست نقش به سزایی دارند. اما افراد هرمقدار که در طول زندگی از کرم و لوسیون ها برای جوانسازی صورت استفاده کنند باز حریف تاثیر گذر زمان نخواهند شد.

روش لیفت آندوسکوپی صورت با ایجاد برش حداقلی و تاثیر بیشتر توانسته جایگزین مناسبی برای جراحی های کامل لیفت صورت باشد.

البته توجه به این نکته الزامی است که روش موثر برای کیس های درمانی را فوق تخصص جراح پلاستیک تشخیص خواهد داد. به این معنا که بر اساس میزان افتادگی و آسیب پوستی بهترین روش جوانسازی صورت به بیمار توصیه می کند.

همانطور که اشاره شد این روش اغلب برای جوانسازی ناحیه میانی یعنی گونه ها بیشتر استفاده می شود، اما افرادی که خواهان لیفت ابرو و پیشانی هستند نیز می توانند از مزایای این روش استفاده کنند.

 

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام جراحی لیفت ابرو و پیشانی با آندوسکوپ  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مراحل لیفت اندوسکوپ ابرو و پیشانی

به طور کلی آندوسکوپ متشکل از لوله ای به نام پروپ است که در سمت ابتدایی آن دوربینی برای ایجاد دید گسترده نواحی زیرین پوست تعبیه شده است. جراح برای لیفت پیشانی با اندوسکوپ ابتدا محل برش را با استفاده از بی حسی موضعی برای ایجاد برش آماد می کند، سپس در رستنگاه مو تعدادی برش برای ورود آندوسکوپ ایجاد خواهد کرد.

سپس با استفاده از تصاویری که دوربین اندوسکوپ برای وی به نمایش می گذارد، می تواند آسیب های زیرین پوست را بررسی کرده و لیفت آن ناحیه را انجام دهد.

در لیفت ابرو با آندوسکوپ نیز روش به همین منوال خواهد بود . برش هایی در ناحیه کناری چشم در نزدیکی خط ابتدایی رویش موها ایجاد شده و با آندوسکوپ میزان افتادگی و شل شدگی پوست ترمیم می شود.

این روش به دلیل دوره نقاهت اندک و عدم نیاز به بیهوشی و بستری در بیمارستان اغلب مورد رضایت متقاضیان بوده است.

اگر میزان افتادگی و چین و چروک ها در این نواحی شدید باشد، انجام لیفت کامل صورت و مینی لیفت صورت گزینه مناسب تری خواهد بود.

جراحی لیفت ابرو و پیشانی با آندوسکوپ برای چه افرادی مناسب است؟

به طور کلی این روش به افردی توصیه می شود که دارای افتادگی و خطوط کمی در ناحیه پیشنانی و ابرو هستند. این افراد غالبا در بازه سنی ۳۰ تا ۵۰ سال قرار دارند. اما اگر فرد مراجع سن بیشتری داشته باشد به علت آسیب های پوستی بیشتر پیشنهاد می شود از روش های کامل تری مثل جراحی لیفت استفاده کند.

 خطرات لیفت آندوسکوپ

این روش اگر به دست بهترین جراح پلاستیک انجام شود خطرات کمتری خواهد داشت. اما از عوارض احتمالی آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بروز عفونت
  • بروز هماتوم
  • عدم بهبودی زخم ها
  • عدم تقارن ابرو ها

 

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام جراحی لیفت ابرو و پیشانی با آندوسکوپ  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه لیفت ابر و پیشانی با آندوسکوپ

این روش به دلیل فراگیر نشدن، توسط تعداد معدودی از جراحان پلاستیک انجام می شود، لذا ارائه هزینه ای مشخص برای آن قدری مشکل خواهد بود. شما خواننده گرامی می توانید با سرچ بهترین فوق تخصص جراح پلاستیک پزشک خود را انتخاب کرده و با برگزاری جلسه مشاوره با وی درباره تمامی ابعاد این روش صحبت کنید.

لازم به ذکر است به دلیل بی نیاز بودن از بیهوشی کامل و بستری در بیمارستان روش لیفت صورت با آندوسکوپ از هزینه کمتری نسبت به لیفت کامل و مینی لیفت خواهد داشت.

توصیه پایانی

آنچه نتیجه این جراحی را رضایت بخش می کند انتخاب بهترین جراح پلاسیک است. علاوه براین افرادی رضایت کامل را خواهند داشت که انتظار واقع بینانه ای نیز داشته باشند.

با تشکر دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

12 − شش =

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک