info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

لاغری و لیفت بازو

لاغری و لیفت بازو

شما هم لاغر کرده اید ؟ از افتادگی پوستتان رنج می برید؟ بخاطر شل شدن پوست بازوهایتان اعتماد به نفس برای پوشیدن لباس های باز را ندرید؟ یا اگر در گروه مردان هستید مجبورید در گرمای تابستان هم لباس آستین بلند تن کنید؟

اگر این سوالات برایتان آشناست پیشنهاد می کنیم راه حل را در چند خط پایین تر جستوجو کنید:

اگر بعد از مدتها وزن کم کرده اید و یا سن و سالی از شما می گذرد و حس می کنید پوست بدنتان شل شده است، این مطلب می تواند برای شما مفید فایده باشد. اکثر قریب به اتفاق افرادی که وزن کم کرده اند، از شل شدن بازوهایشان شکایت دارند، برای اینکه بازو ها بیشتر از دیگر اندام ها در معرض دید است و پوشاندن آن مشکل تر از پوشاندن دیگر اندام است، افراد تمایلی بیشتری برای برطرف کردن ظاهر نا مناسب آن دارند. امروزه تاثیرات زمان و بالا رفتن سن کمتراز گذشته زیبایی افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد، چرا که پیشرفت روز به روز و گام به گام علوم پزشکی و همچنین پیشرفت تجهیزات و فناوری پزشکی، دغدغه افراد را برای ثبات زیبایی از بین برده است.

شما می توانید  با خواندن مقاله پیش رو از امیررضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک هر آنچه درباره جراح لیفت بازو لازم است را بدانید:

لیفت بازو یا براکیوپلاستی

لیفت بازو یا همان براکیوپلاستی یکی از جراحی ها، از رسته جراحی های زیبایی است، که جهت زیباسازی بازو با حذف چربی و پوست اضافه ناحیه زیرین بازو صورت می گیرد. افرادی که با داشتن رژیم یا افزاش سن دچار افتادگی پوست بازو شده اند، کیس این جراحی هستند و می توانند با انجام براکیوپلاستی زیبایی ظاهری اندام خود را مجددا بدست آورند.این جراحی می تواند همراه با لیپوساکشن نیز صورت گیرد.

لیفت بازو

چگونگی انجام جراحی براکیوپلاستی

  1. در قدم اول پزشک متخصص از بیهوشی عمومی استفاده می کند، گرچه نوع بیهوشی بسته به تشخیص پزشک می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.
  2. در مرحله بعد پزشک با در نظر گرفتن مقدار افتادگی بازو میزان برش را مشخص می کند. این برش در اغلب بیماران از زیربغل تا نزدیکی آرنج امتداد خواهد داشت.
  3. در مرحله اخر بافت زیر بازو فشرده می شود و با بخیه های داخلی، مجدد شکل می گیرد.
  4. برای این جراحی زمان ۱ الی ۲ ساعته تخمین زده شده است.
برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام  لیفت بازو  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 مراقبت های بعد از جراحی براکیوپلاستی

متقاضیان این جراحی باید بدانند که جراح در پایان جراحی برای تخلیه ترشحات از بانداژ و تیوپ استفاده کرده، که ممکن است بعد از بیهوشی برای بیمار ایجاد درد کند، در این صورت بیماران می توانند از مسکن برای التیام دردشان استفاده کنند. اغلب این بانداژ روز پس از جراحی برداشته خواهد شد.

استراحت کافی و پرهیز از فعالیت های سنگین تا دو هفته پس از جراحی الزامی است و بیماران می توانند با گذشت هفته چهارم به فعالیت های قبلی خود ادامه دهند.

هزینه جراحی لیفت بازو

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد، براکیوپلاستی از دسته جراحی های زیبایی است. این جمله تکلیف هزینه جراحی و شرایط بیمه را روشن خواهد کرد، چرا که همانطور که می دانید هیچ گونه جراحی زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت و هزینه آن نیز بستگ به جراح، نوع بیمارستان و نوع جراحی خواهد داشت. پیشنهاد ما به شما این است که با توجه به ظرافت این جراحی بهترین جراح پلاستیک را برای انجام آن انتخاب کنید تا نتیجه ایده آل را دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

نوزده − پانزده =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک