info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

سوتین بعد از جراحی پروتز سینه

سوتین بعد از جراحی پروتز سینه

مدت زمان بستن سوتین بعد از جراحی پروتز سینه

سوالات متداول

چه زمانی باید بعد از عمل پروتز سینه سوتین را بپوشم؟

پزشک شما معمولاً توصیه می‌کند که سوتین را همچنان در طول روز و شب بپوشید در مدت زمان اولیه پس از جراحی. سپس، ممکن است به شما بگویند که فقط در طول روز سوتین بپوشید و در شب آن را بیرون بگذارید.

آیا سوتین ویژه‌ای برای پروتز سینه وجود دارد؟

بله، سوتین‌های ویژه‌ای برای پروتز سینه وجود دارد. این سوتین‌ها معمولاً دارای جیب‌ های داخلی هستند که برای قرار دادن پروتز سینه استفاده می‌شوند. آنها همچنین برای ارائه حمایت، راحتی و شکل دهی مناسب به سینه بعد از جراحی طراحی شده‌اند.

آیا می‌توانم سوتین معمولی را استفاده کنم؟

بسته به نوع جراحی و پروتز سینه شما، ممکن است بتوانید از سوتین معمولی استفاده کنید. اما در بسیاری از موارد، سوتین‌های ویژه‌ای که برای پروتز سینه طراحی شده‌اند، بهترین گزینه هستند. این سوتین‌ها قادرند بهترین حمایت و شکل دهی را به پروتز سینه شما ارائه دهند.

نتیجه گیری

استفاده از سوتین های معمولی زیر سیم دار باعث نتایج نامطلوبی بعد از عمل می‌شود. به این دلیل که پروتز ها بعد از قرار گیری نیاز به زمان برای تثبیت دارند و سوتین های زیر سیمی باعث فشار و حرکت پروتز می‌شود. سوتین بعد از جراحی پروتز سینه دارای استاندارد هایی است و این موارد در بازار موجود هستند و زیباجو می‌تواند به راحت آن ها را تهیه کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشد داشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک) عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
تماس با پزشک