info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

تزریق ژل گونه راهی امن برای رسیدن به زیبایی

تزریق ژل راهی امن برای رسیدن به زیبایی

بی انصافی نیست اگر بگوییم تزریق ژل یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به ایده هال ذهنی در زیبایی است . این جراحی غیر تهاجمی، می تواند در کمترین زمان بهترین نیتجه را برای متقاضیان زیبایی به ارمغان بیاورد، لذا بیشتر افراد تزریق ژل را راه مناسب تری برای به دست آوردن زیبایی و نقص چهره خود انتخاب می کنند. برای مثال گاها افرادی که در ناحیه بینی دچار کمی قوس هستند با استفاده تزریق ژل، از جراحی بینی و هزینه بیشتر آن نسبت به تزریق ژل منصرف می شوند.
تزریق ژل می تواند در بخش های مختلف صورت کاربرد داشته باشد: مثل رفع چین و چروک، خط خنده و اخم پیشانی، برجسته سازی و حجم دهی به گونه.
در این مقاله قصد داریم درباره حجم دهی گونه با تزریق ژل صحبت کنیم، پیشنهاد می کنیم صحبت های دکنر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک وجراحی زیبایی را در این خصوص دنبال کنید:

تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل به گونه :

در مورد نحوه تزریق ژل گونه، متخصص زیبایی بعد از بررسی آناتومی صورت فرد مقدار مشخصی از ژل را روی گونه تزریق می کند. تزریق گونه جهت ایجاد حجم روی استخوان گونه انجام می شود، تا صورت فرد از حالت افتاده خارج شده و چهره، جوان تر به نظر آید.

همانطور که می دانید داشتن گونه های برجسته یکی از المان های زیبایی به شمار می آید و اشخاصی که دارای گونه های برجسته تری هستند از جذابیت بیشتری برخور دار بوده وچهره شاداب تری دارند. همچنین برجستگی گونه تاثیر به سزایی را در داشتن لبخندی زیبا تر به وجود می آورد و همچنین چین و چروک پوست را نیز که بر اثر کهولت سن و یا عوامل دیگر ایجاد شده است را از بین می برد.

 برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت اتوپلاستی با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

انواع ژل برای تزریق

با توجه به فراوانی انجام جراحی زیبایی با ژل ممکن است متقاضیان به افراد سود جویی مراجعه کرده و جراحی را انجام دهند که نه تنها به ایده آل خود دست پیدا نکنند بلکه زیبایی قبلی خود را نیز از دست بدهند. پس بهتر است قبل از انجام این جراحی حتما درباره متخصص زیبایی که قصد مراجعه به آن را دارید تحقیق کنید و بهترین جراح پلاستیک را برای این کار پیدا کنید. همچنین نوع ژل استفاده شده در تزریق بسیار مهم بوده چراکه ممکن است استفاده ژل های نامرغوب پوست صورت را دچار حساسیت کند و نتیجه عکس داشت باشد
روش دیگردر حجم دهی به گونه تزریق چربی است .در این روش چربی از بدن خود بیمار برداشته شده و به گونه وی تزریق می شود .اما باید توجه داشته باشید زمان کبودی با تزریق چربی نسبت به تزریق با ژل طولانی تر است.

عوارض تزریق ژل

عوارض ناشی از تزریق ژل بستگی به نوع ژل مصرفی دارد. اگر از ژل نامرغوب استفاده شود، متواند در پوست ایجاد حساسیت کرده، و یا با مرور زمان زیر پوسنت گلوله گلوله شده و خارج کردن آن را با مشکل مواجه کند. علاوه بر نوع ژل تکنیک تزریق نیز بسار مهم است، در صورت عدم رعایت بهداشت توسط مخصص زیبایی در حین تزریق ممکن است محل تزریق دچار عفونت شود . شما خواننده گرامی نباید التهاب و تورم بعد از تزریق را حمل بر بی تجربه بودن متخصص و یا مرغوب نبودن ژل کنید، چراکه این موارد بعد از تزریق طبیعی بوده و جای نگرانی نیست.

هزینه تزریق ژل

بدیهی است که هزینه ژل رابطه مستقیمی با متخصص انجام دهنده آن و نوع ژل استفاده شده دارد، بنابراین میزان قیمت در این نوع از جراحی های زیبایی قابل پیش بینی نیست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

دوازده + نه =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک