info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

تجربه دوباره جوانی با لیفت صورت

تجربه دوباره جوانی با لیفت صورت

گرچه این جراحی در افراد کم سن دیده نمی شود، اما گاهی به دلایلی آن ها هم متقاضی جراحی لیفت صورت هستند. اکثر افرادی که می خواهند لیفت صورت انجام دهند را اشخاص مسن تشکیل می دهند چراکه با افزایش سن پوست صورت افتاده و شل می شود، از این جهت این افراد در پی جراحی لیفت صورت بر می آیند تا دوباره شادابی و جوانی را تجربه کنند.
این جراحی را می توان با جراحی های بلفاروپلاستی، لیفت پیشانی ، لیفت گردن، تزریق چربی و لیفت ابرو انجام داد که هر کدام از آن ها می تواند تغییرات زیادی در چهره افراد ایجاد کند.
در ادامه توضیحات مهمی را در خصوص جراحی لیفت صورت که توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک امیررضا معتبر به نگارش در آمده است می خوانید:

لیفت صورت و گردن

انواع روش لیفت صورت

تاثیرات محیطی و ژنتیکی عوارض پیری را در افراد متفاوت می کند، یه صورتی که نمی توان برای هر فرد نوع مشخصی از جراحی را به کار برد. از این رو جراحی لیفت صورت را به چند مورد تقسیم کرد ه اند که در ادامه انواع آن را بررسی خواهیم کرد:
لیفت عمیق صورت
لیفت میانی صورت
لیفت خفیف و یا سطحی صورت
لیفت پوست صورت

لیفت عمیق صورت

در این نوع لیفت صورت، قسمت غبغب و پوست بخش میانی صورت کشیده خواهد شد. برا ی این جراحی برش هایی در نواحی پشت گوش و زیر مو ها ایجاد می شود که با کشیدن پوست افتادگی قسمت های گونه از بین خواهد رفت. علاوه بر این به میزان قابل توجهی افتاد گی غبغب نیز از بین خواهد رفت. با انجام این جراحی ظاهر گردن و گونه بیماران تغییر کرده و نمای زیبایی تری پیدا خواهد کرد.

لیفت قسمت میانه ( گونه ) صورت

همانطور که ازنام این لیفت پیداست، برای قسمت میانی یعنی قسمت گونه بیماران مفید خواهد بود. به طوری که جراح پلاستیک با برش در ناحیه شقیقه و درون دهان چربی های زیر پوست گونه را جاه جا کرده و پوست آن را می کشد.
در این جراحی نواحی که تحت تاثیر قرار می گیرد، خط خنده و پلک های بیمار است. البته باید در نظر داشته باشید این مدل از جراحی لیفت صورت برای کسانی که دچار افتادگی در ناحیه گردن و چانه هستند مناسب نمی باشد.

لیفت خفیف یا سطحی صورت

این جراحی نیز متناسب با نامی که دارد جراحی معمولی لیفت صورت است. که در آن برش هایی از قسمت بالای گوش تا قسمت جلویی گوش ایجاد می شود، که جراح از همان نواحی اقدام به کشیدن پوست می کند.

لیفت پوست صورت

در این جراحی پوست قسمت های افتاده صورت با ایجاد برش در زیر موها و یا اطراف گوش از بافت عضلانی جدا شده و سپس جراح پوست اضافی برداشته و نواحی برش را به یکدیگر بخیه خواهد کرد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام جراحی لیفت صورت  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

نگران ماندگاری لیفت صورت نباشید

گرچه میزان رضایت از این جراحی به میزان زیادی به نوع پوست، سبک زندگی، آناتومی چهره و فاکتورهای بسیاری بستگی دارد، اما نهایتا ماندگاری این جراحی بالا بوده و افراد بعد از ۷ تا ۱۰ سال پس از این جراحی احتیاج به ترمیم دوباره دارند.باید در نظر داشته باشید اگر انجام این جراحی حساس توسط بهترین جراح پلاستیک صورت گیرد، نتایج مطلوب تری را در پی خواهد داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

یک × چهار =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک