info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

زیبایی بی بدیلی که پروتز سینه در اندام بانوان ایجاد می کند قابل انکار نیست. این جراحی علاوه بر ایجاد تاثیر روانی بر مراجعه کننده و داشتن حس خوب از اندام خود، می تواند درمان کننده عارضه هایی نظیر افتادگی سینه نیز باشد.

آنچه شما را به این مقاله رسانده قطعا دغدغه شما برای انتخاب بهترین جراح پروتز سینه بوده است. پیشنهاد می کنیم اگر ساکن شهرهای مختلف هستید، اما بهترین چراح پروتز سینه در تهران حضور دارد، رضایتمندی خود را از این جراحی قربانی مسافت طولانی نکنید.

اما چطور می شود بهترین جراح پروتز سینه را از میان هزاران جراح تشخیص داد. در واقع این اولین سوال پس از اتخاذ تصمیم به این جراحی است.

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما را برای یافتن بهترین جراح پروتز سینه یاری کنیم.

بهترین جراح پروتز سینه

آنچه بهترین جراحان پروتز سینه انجام می دهند

برای اینکه بتوانید تشخیص دهید کدام جراح پروتز سینه برای این جراحی مناسب است باید اطلاعات کافی درباره روند این جراحی داشته باشید.

مشاوره قبل از انجام جراحی

زمانی که فرد به یک فوق تخصص جراح پلاستیک مراجعه می کند، اولین جلسه درمان می بایست در خصوص مشاوره برای انتخاب یکی از انواع پروتز سینه، میزان و نواحی برش در جراحی،  عوارض پروتز سینه و توصیه های لازم در باب مراقبت های بعد از پروتز سینه صورت گیرد. در ادامه هر یک از موارد ذکر شده را توضیح خواهیم داد.

جراح در این جلسه ضمن معاینه و ارزیابی آناتومی بدن مراجع کننده و همچنین بررسی سابقه پزشکی وی، کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشد.

گاها جراح با بررسی آناتومی سینه و میزان بافت آن و همچنین ارزیابی میزان افتادگی سینه جراحی لیفت سینه را نیز به مراجع کنند پیشنهاد خواهد داد.

انتخاب بهترین نوع پروتز سینه

برای انتخاب نوع پروتز ابتدا جراح انواع پروتز سینه را برای بیمار تشریح خواهد کرد تا او بتواند بنابر وضعیت سینه انتخاب درستی داشته باشد. البته که تشخیص پزشک و نظر وی در این انتخاب بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

پروتز های سینه بنابر شکل ظاهری و مواد تشکیل دهنده دارای انواع گوناگونی هستند.

پروتز سینه به لحاظ شکل ظاهری

 • پروتز سینه اشکی
 • پروتز سینه گرد

پروتز سینه به لحاظ مواد تشکیل دهنده

 • پروتز سینه آب نمکی
 • پروتز سینه سیلیکونی

برای اشنایی بیشتر با انواع پروتز سینه می توانید به نوشتاری در همین موضوع مراجعه کیند .

میزان و نواحی برش

جراح می تواند برای جایگذاری پروتز سینه از برش های متفاوتی بنا به نوع بافت و ظاهر سینه استفاده کند. این برش ها در نواحی مانند زیر چین سینه، زیر بغل، و یا در هاله سینه ایجاد خواهد شد.

لازم به ذکر است که اگر سینه فرد علاوه بر پروتز سینه به لیفت سینه نیز نیاز داشته باشد، جراح می تواند از نواحی برش جهت لیفت برای جایگذاری پروتز نیز استفاده کند. این امر موجب کاهش هزینه به جهت بی نیازی بیمار از بیهوشی و برش مجدد برای جراحی دوم می شود.

 

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

عوارض پروتز سینه

جراحی پروتز سینه با تمام مزیت های روانی و جسمانی خود می تواند عوارضی را نیز به دنبال داشته باشد. اما آنچه این جراحی را برای متقاضیان موفقیت آمیز می کند، انتخاب بهترین جراح پلاستیک است.

علاوه بر این زمانی که بیمار پس از جراحی به درستی مراقبت های لازم را به عمل آورد میزان بروز این عوارض به حداقل می رسد. توصیه های لازم بعد از جراحی پروتز سینه عبارت اند از:

 • خوایبدن به پشت به مدت ۳ هفته
 • استفاده از سوتین های تبی
 • به تعویق انداختن استحمام به مدت ۴۸ ساعت
 • استفاده از کمپرس یخ برای جلوگیری از تورم و کبودی
 • پرهیز از استعمال دخانیات
 • پرهیز از مصرف الکل
 • خودداری از انجام فعالیت های سنگین
 • استفاده از مسکن با تجویز پزشک برای تسکین درد ها
 • پرهیز از فعالیت های ورزشی بالا تنه
 • تمیز و خشک نگه داشتن نواحی برش و بخیه ها

موارد کمک کننده در انتخاب بهترین جراح پروتز سینه

جستجو کردن در اینترنت و بررسی مجوز ها و مدارک تحصیلی که می توانید در بخش های درباره دکتر نیز به آن ها دسترسی داشته باشید. همچنین در زمان مراجه به جراح پروتز سینه می توانید سوالات خود را در خصوص تخصص، میزان تخصص و مهارت، توانایی و تجربه از جراح پلاستیک بپرسید

به جراحان محدوده ی زندگی خود مراجعه نمایید

زیرا ممکن است به دلیل داشتن مسافت زیاد بین منزل و مطب از رفتن به مطب پزشک امتناع کنید مگر آنکه واقعا خواستار انجام جراحی پروتز سینه، زیر نظر جراح مورد نظر را داشته باشید. این که جراح در محدوده محل زندگی تان نیز باشد زیاد مهم نیست ولی باید بتوانید به راحتی به مطب رفت و آمد داشته باشید.

البته برخی از جراحان پلاستیک جراحی های خود را در چند بیمارستان انجام می دهند که در زمان انجام جراحی می توانید نزدیک ترین بیمارستان را نیز انتخاب کنید.

توجه به میزان تبحر جراح پروتز سینه

در زمان انجام جراحی زیبایی سینه قطعا با چند جراح مشاوره داشته باشید ولی سعی کنید در این میان بهترین جراح پروتز سینه را انتخاب نمایید. زیرا انتخاب یک جراح پلاستیک خوب می تواند در داشتن جراحی خوب و داشتن نتیجه عالی بسیار کمک کننده است. همچنین قطعا یک جراح پروتز خوب دارای تیم حرفه ای برای انجام این جراحی است که در زمان انجام جراحی بسیار کمک کننده است.

انتخاب یک جراح پروتز سینه خوب می تواند از میزان عوارض های بعد از جراحی پروتز سینه بسیار بکاهد.

همچنین یک جراح پروتز سینه خوب باید از نظر فیزیکی بیمار را به دقت بررسی نمایید و آزمایشات لازم برای انجام جراحی را قبل از جراحی پروتز سینه از بیمار بخواهد. همچنین نظر بیمار را برای انجام جراحی جویا شود تا بتواند بهترین مسیر برای انجام جراحی را به بیمار معرفی نماید و انجام دهد.

و در آخر مراحل انجام جراحی، مراقبت های بعد از جراحی و اقدامات لازم قبل، حین و بعد از جراحی را به کاندید جراحی پروتز سینه اعلام نماید.

 

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

این چند نکته صرفا برای آن است که بتوانید به راحتی یک جراح پروتز سینه خوب را انتخاب نمایید که به شما در انجام جراحی زیبایی سینه نیز کمک کند.

https://www.top10plasticsurgeon.com/tips-to-find-the-right-plastic-surgeon-for-your-breast-augmentation-surgery/

با تشکر دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

پنج × دو =

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک