info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

امروزه در سراسر جهان بیش از گذشته به زیبایی ظاهری اندام و صورت خود توجه ویژه ای می شود، این میزان از میل به زیبایی تا حدی است که زنان و مردان بسیاری به دنبال انواع راه کارهای بهبود زیبایی خود هستند، یکی از همان راه های افزایش جذابیت تناسب اندام و رفع چربی و پوست های اضافی برای همیشه است چرا که با اندام متناسب علاوه بر افزایش زیبایی می توان به حفظ سلامت عمومی بدن نیز کمک کرد. بنابراین عمل های از این دست از سوی افراد با استقبال زیادی رو به رو شده اند تا حدی که روز به روز به تعداد متقاضیان انجام آن افزوده می شود. یکی از همان عمل های زیبایی شکم که به اندامی جذاب می انجامد، عمل جذابی لیپوماتیک نام دارد که با توجه به تحقیقاتی که انجام داده ایم نظر کسانی که عمل لیپوماتیک انجام داده اند را پرسیده ایم میزان بالای از رضایت مندی از افراد جلب کرده است. اما این نتایج خوب چگونه حاصل شده اند؟ بله حدس تان درست است با انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در محل سکونت خود بدون صرف هیچ گونه هزینه و وقتی می توانید به نتایج دلخواه برسید به عنوان با شناخت بهترین جراح لیپوماتیک در تهران نتیجه ای مطلوبی کسب می شود.

جراحی لیپوماتیک چیست؟

بدیهی است که با شناخت بیشتر با این عمل می توانید گزینه مناسبی را برگزیده و در ادامه بهترین جراح آن را انتخاب کرد.

عمل جراحی لیپوماتیک که در برخی نواحی دیگر بدن به منظور برداشتن چربی و پوست های اضافی آن ناحیه با کمک ابزار های مختلف مخصوصی انجام می شود. البته که از این عمل تحت عنوان PAL هم نیز یاد می شود، یعنی به نوعی از جراحی لیپوساکشن که با کمک ارتعاشات انجام می شود.

نواحی مورد هدف برای انجام جراحی لیپوماتیک عبارت اند از:

 • شکم
 • پهلو
 • بازو
 • ران
 • باسن

ذکر یک نکته الزامیست که جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو برای افرادی که چربی های شکم و موضعی در آن ناحیه دارند مناسب است. در ادامه نمونه از عمل لیپوماتیک بازو دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک را مشاهده می کنید.

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

این عمل جراحی توسط نوعی از دستگاه با نام اینفراسونیک نام دارد که بهترین لیپوماتیک ایران را انجام می دهد، این دستگاه با همان هوای فشرده که با کمپرسور ایجاد می شود و به داخل لوله ای به نام کانولا وارد می شود که به سه شکل حرکت گردشی دارند که در نهایت در زمان انجام عمل جراحی توسط متخصصی کارآمد مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایا انجام عمل لیپوماتیک

می توان گفت یکی از مهم ترین مزیت های عمل لیپوماتیک با خود به همراه دارد، امنیت بالای ان است که افراد با اطمینان خاطر از عدم وارد شدن آسیب جدی به بدن شان به انجام آن سوق پیدا می کنند. سپس دیگر مزایا آن می توان به استفاده کردن مجدد این چربی به مناطق دیگر بدن اشاره کرد، زیرا در عمل لیپوساکشن این امکان وجود ندارد.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران چه ویژگی های دارد؟

 • داشتن گواهینامه ها و مدارک معتبر پزشکی و بورد تخصصی
 • سابقه کاری بالا
 • تعداد بالای عمل های موفقیت آمیز و میزان بالای از رضایت مندی بیماران
 • خوش رویی و اعتبار
 • در دریافت حق ویزیت منصف باشد
 • مهارت برقراری ارتباط با بیمار را داشته باشد.
 • مسئولیت پذیری و احترام قائل شدن برای وقت و هزینه بیمار
 • مطبی با محیط آرامش بخش و زیبا داشته باشد.

اهمیت انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

این جراحی به دلیل حساسیت بالای که دارد باید تحت پزشکی متبحر و جراحی کاربلد و با تجربه انجام شود تا آسیبی به سایر اندام های فرد وارد نکند و همینطور از بروز هر گونه عوارض احتمالی نیز جلوگیری می شود در این جاست که اهمیت انتخاب دکتر خوب برای لیپوماتیک را به خوبی بیشتر از هر وقت دیگر درک می کنید.

هزینه لیپوماتیک

همانطور که مستحضرید عمل لیپوماتیک با این که جنبه درمانی هم دارد اما به عنوان نوعی عملب جراحی زیبایی شناخته می شود و متاسفانه هزینه های مرتبط با آن را اکثر شرکت های طرف قرارداد بیمه ای متقبل نمی شود و افرادباید از پس انداز شخصی خود برای های این عمل استفاده کنند، بنابراین نیاز دارند که اطلاعاتی از چنینی کسب کنند و برنامه ریزی بودجه ای داشته باشند تا بتوانند از پس هزینه ها بربیایند. در ادامه به برخی از فاکتو رهای دخیل در محاسبه هزینه ها اشاره خواهیم کرد که عبارت اند از:

 • هزینه دستمزد جراح بنا به میزان تخصص، تجربه و شهرت در زمینه این نوع جراحی ها
 • نوع بیمارستان محل جراحی از لحاظ دولتی یا خصوصی بودن آن
 • موقعیت مکانی مطب پزشک و هزینه های ویزیت برای هر جلسه مراجعه جهت چکاپ و بررسی
 • میزان دسترسی و هزینه های ایاب و ذهاب
برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.  

 

در پایان این که

به شما مخاطبین عزیز پیشنهاد می کنیم قبل از انجام هر کاری در مورد چیستی و چگونگی انجام آن تحقیق کنید و سپس با انتخابی هوشمندانه ضامن زیبایی و سلامتی تان باشید این گونه دیگر جای برای نگرانی و ناراحتی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: تفاوت جراحی لیپوساکشن با لیپوماتیک _ فرق لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

4 + شانزده =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک