info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

بهترین جراح لیفت صورت

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین جراح لیفت صورت

عوارضی که افزایش سن برای افراد به وجود می آورد باعث می شود که آن ها بیش از گذشته در پی راه حلی برای پنهان کردن علائم آن باشند. از جمله این عوامل می توان به تغییرات بدنی در افراد اشاره کرد. برای مثال چین و چروک روی صورت، افتادگی چشم ها و نمایان شدن خطوط عمیق روی پیشانی و کنار لب ها عواملی هستند که هیچ فردی مایل به دیده شدن آن ها نیست.

اما انسان ها که نمی توانند از بروز چنین عارضه هایی جلوگیری کنند، می توانند؟ گرچه با مصرف برخی مواد بهداشتی می توان تا حدودی روند بروز این عارضه ها را کند کرد، اما نمی توان جلوی بروز آن ها را به طور کامل گرفت.

دانش پزشکی در دهه های اخیر با ایجاد فرصتی تازه توانسته این دغدغه افراد برطرف کند. اما چگونه؟

پرسشی که با عناوین مختلف مثل لیفت صورت، تزریق چربی و انواع و اقسام راه های جوانسازی پوست در موتورهای جستوجو گر سرچ می شوند.

افراد بسیاری پس از انتخاب یکی از این راه حل ها به دنبال فردی می گردند که بتواند آن ها در بالاترین درجه به ایده آل خود برسانند و آن کسی نیست جز بهترین جراح پلاستیک.

شما می دانید چطور می شود بهترین در این حوزه را یافت؟ ما به شما می گوییم چطور؟

لزوم استفاده از جراحی های لیفت صورت

افراد بر اثر افزایش سن، آسیب های پوستی و حتی به صورتی ژنتیکی دچارعارضه های پوستی متداول مثل چین و چروک و افتادگی پوست می شوند. این عارضه ها می تواند بر زیبایی چهره به شدت تاثیر گذار باشند. روشی که در عصر حاضر به طور معجزه آسایی توانسته درمان کننده این عارضه ها باشد انواع لیفت صورت است. مانند:

البته که از جراحی های لیفت می توان در ایجاد زیبایی سازی مثل لیفت سانترال لب نیز استفاده کرد.

در حال حاضر برای انجام جراحی لیفت صورت می توان از روش های متنوعی استفاده کرد. برای مثال:

در افرادی که پوست صورت دچار افتادگی خفیف است می توان از مینی لیفت صورت نیز استفاده کرد. لازم به ذکر است جهت ایجاد لیفت های اندک مثل لیفت چشم و لیفت کم گونه حتی می توان از تزریق چربی نیز بهره برد.

این ها تماما راه هایی است که می تواند افراد به مقصد زیبایی برساند.

اما چطور می توان بهترین جراح در زمینه لیفت را پیدا کرد؟ شما می توانید با لحاظ چند فاکتور اساسی جراح خود را از میان هزاران جراح زیبایی پیدا کنید و به راحتی این جراح ها را انجام دهید.

 

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

فاکتور های لازم برای شناخت یک جراح پلاستیک خوب

دارا بودن مدرک معتبر

اخذ مدرک و داشتن پروانه پزشکی از مهمترین ملاک های انتخاب یک جراح پلاستیک است. بنابراین افرادی که به جراحان پلاستیک مراجعه می کنند باید از داشتن مدرک معتبر پزشک اطمینان حاصل کنند.

دارا بودن مهارت و تجربه

آنچه یک پزشک را به عنوان بهترین جراح معرفی خواهد کرد مهارت بالای وی در انجام جراحی های مختلف است. جراحانی که متقاضیان بسیاری برای انجام جراحی پلاستیک دارند اغلب دارای تجربه فراوانی در این زمینه هستند. اما فراوش نکنید رضایت مراجعین از جراحی از نکاتی است که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

برخورداری از دانش روز

بهرمندی از دانش و به روز رسانی آن از جمله المان های بهترین جراحان پلاستیک است. همانطور که می دانید در رشته جراحی های زیبایی به طور مرتب روشی از پس روش دیگر زاییده می شود که با ایجاد نتیجه ای بهتر میزان عوارض جراحی را به حداقل می رساند. اغلب روش های نوظهور با شعار دوره نقاهت کمتر و عوارض حداقلی پا به عرصه پزشکی می گذارند. بنابراین جراحانی موفق هستند که دائما دانش خود را به روز کرده و از روش های نوین جا نمانند. برای مثال برای جراحی لیفت صورت جراحان می توانند از جراحی های کم تهاجم تری مانند مینی لیفت صورت در برخی افراد و یا لیفت صورت با اندوسکوپ بهره مند شوند.

برخورداری از اخلاق پزشکی

یک جراح خوب در مورد نتیجه جراحی نسبت به مراجع خود متعهد است. به این معنا که پس از جراحی خود را مسئول نتیجه آن می داند و اگر جراحی با نتیجه مطلوبی مواجه نشود و یا مراجع دچار عوارض احتمالی شود به عنوان پزشک متعهد آن را پذیرفته و در پی درمان آن بر می آید . اما چطور بفهمیم که جراح دارای اخلاق پزشکی است؟

افراد باید قبل از مراجعه به جراح مورد نظر، ابتدا از مراجعین آن جراح درباره نتیجه جراحی و رضایتمندی آن ها از جراح و جراحی تحقیقات کافی را به عمل آورند.

 

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

چطور یک جراح خوب را انتخاب کنیم ؟

  • زمانی که می خواهید برای انجام یک جراحی زیبایی مثل لیفت صورت اقدام کنید، می توانید یکی از روش های زیر را برای اتخاب جراح اجرا کنید:
  • شما می توانید با سرچ جراحی مورد نظر خود در موتورهای جستوجو گر لیستی از بهترین جراحان را بدست آورده و درباره آن ها تحقیق کنید. برای مثال بهترین جراح لیفت صورت، بهترین جراح لیفت آندوسکوپ و …
  • و یا می توانید چند جراح را به وسیله تحقیق از اطرافیانی که این جراحی ها را انجام داده اند یافته و با در نظر گرفتن فاکتور های بالا یکی از آن ها را انتخاب کنید.
  • در نهایت می توانید با مشاهده نمونه کارهای جراحان پلاستیک جراحی را که فکر می کنید مهارت لازم برای جراحی مورد نظر شما را دارا است انتخاب کنید.

توصیه پایانی

به یاد داشته باشید انچه یک جراح را در زمره بهترین ها قرار می دهد صرفا داشتن تعرفه های بالا و یا بسیار پایین در هزینه جراحی نیست. شما باید در وهله اول به تخصص و مهارت جراح توجه داشته باشید. اگر نتیجه جراحی های وی مرد تاییدتان بود می توانید در جلسه ای حضوری در رابطه با هزینه های جراحی با وی صحبت کنید.

با تشکر دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر امیررضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشد

داشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)

عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی

پاسخ

14 − یک =

تماس با پزشک