info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

بهترین جراح لیفت سینه

بهترین جراح لیفت سینه

جراحی لیفت سینه

لیفت سینه به مراحل ایجاد تغییرات و بهبود شرایط سینه ها اطلاق می شود. سستی پوست و بافت سینه ها باعث افتادگی می شود و بر روی بدن می افتد. افتادگی سینه ها به دلیل کاهش وزن، شیردهی و گرانش زمین باعث کشیده شدن پوست سینه شده و نمی تواند سینه را در جای خود نگه دارد و وزن پستان ها را حفظ نماید. سینه ها ولی ممکن است زیاد سست و افتاده و یا بزرگ نباشد و فرم خود را حفظ کرده باشد ولی در موقعیت نوک سینه ها و یا اندازه آن ها تغییراتی ایجاد شده است که می تواند با مراجعه به بهترین جراح لیفت سینه زیبایی را به سینه ها باز گرداند.

بهترین جراح لیفت سینه

چرا باید لیفت سینه انجام می شود؟

جراح پلاستیک، جراحی لیفت سینه را برای طیف وسیعی از افراد که دارای مشکلات ظاهری در سینه هستند، انجام می دهد . لیفت سینه می تواند برای اصلاح موقعیت نوک سینه ها، کاهش اندازه هاله قهوه ای رنگ نوک سینه، کوچک و سفت کردن سینه ها انجام شود. مفهوم لیفت سینه یعنی تغییر در حجم و اندازه سینه و بازگردان سینه ها به موقعیت صحیح طی جراحی اطلاق می شود.
جراح لیفت سینه بعد از انجام ده ها جراحی لیفت سینه، در این چند سال اخیر، دلایل مراجعه خانم ها برای انجام جراحی لیفت سینه را به دست آورده است . دلایل عمده ای برای انجام جراحی زیبایی وجود دارد که عبارت است از گرانش زمین، تغییر هورمون ها و تفاوت اندازه در سینه ها است. با قرار دادن این دلایل در کنار هم می تواند علت این مراجعات را متوجه شد.

نحوه انجام جراحی لیفت سینه

در هنگام انجام جراحی لیفت سینه، برای اولین بار از نوک سینه یک برش عمودی تا زیر سینه زده می شود تا جراحی آغاز شود. با این روش تمامی بافت های داخلی در دسترس است و جراح لیفت سینه می تواند دراین مرحله چربی و پوست های اضافی را به راحتی بردارد و لیفت سینه انجام دهد.
لیفت سینه از جمله روش های تهاجمی است. پس انتخاب بهترین جراح لیفت سینه می تواند در نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد زیرا با دقت بسیار می تواند از ایجاد برش ها و زخم های اضافی جلوگیری نماید و به راحتی در هفته های آتی درمان صورت گیرد. در هر صورت ای برش ها در زیر لباس ها پوشانده می شود و غیر قابل دیده شدن است. با این حال زدن کمترین برش نیز یک مهارت محسوب می شود.

انجام جراحی لیفت سینه امروزه بسیار متداول است و خانم های زیادی مایل به انجام این جراحی زیبایی هستند. در این بین انتخاب بهترین جراح لیفت سینه نیز بسیار مهم می باشد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

نتیجه جراحی لیفت سینه

نتیجه جراحی لیفت سینه در افراد مختلف نیز متفاوت است زیرا شرایط جسمی هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. به طور مثال خانم ها به دلیل کاهش وزن، شیردهی، بیماری های خاص و شرایط دیگر می خواهند لیفت سینه انجام دهند که قطعا نتایج هم متفاوت است.

با این حال انتخاب بهترین جراح لیفت سینه می تواند در رسیدن به نتیجه مطلوب نیز تاثیر گذار باشد.
جراح لیفت سینه توصیه می نماید اگر خانمی قصد بارداری دارد، و خواهان انجام جراحی لیفت سینه است، جراحی را به بعد از دوران بارداری و شیردهی موکول کند.
https://www.drteitelbaum.com/breast/breast-lift/

برخی از مطالب مرتبط را مطالعه نمایید:

جراحی لیفت سینه 

 پروتز سینه 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

هشت + 7 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک