info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

بهترین جراح بینی در میرداماد

بهترین جراح بینی در میرداماد

همانطور که می دانید متقاضیان انجام عمل های جراحی زیبابیی بینی یا همان رینوپلاستی با گذشت زمان به مرور رو به افزایش می باشد، آن ها برای رفع مشکلات تنفسی و نقائصی در زیبایی چهره اقدام به انجام چنین عمل جراحی می کنند. تقریبا همه ی افرادی که قصد انجام چنین عمل جراحی را دارند در شهر و منطقه محل سکونت خود بهترین جراح بینی را انتخاب می کنند به طور مثال فردی که در تهران و منطقه میرداماد زندگی می کند به دنبال بهترین جراح بینی در میرداماد است تا وقت و هزینه های بسیاری صرف رفت و آمد به مناطق و یا شهر های دیگری نکند.

چگونه بهترین جراح بینی را بشناسیم؟

از آن جایی که امروزه با پیشرفت عظیمی در عرصه تکنولوژی و ارتباطات رو به رو شده ایم و افرادی سودجوی با کمک فضای مجازی اقدام به تبلیغاتی کاذب برای افراد غیر متخصص و نابلد می کنند، انتخاب بهترین جراح بینی کاری بسیار دشوار شده است پس باید نهایت دقت و تلاش خود را به کار بگیریم تا فریب آن ها نخوریم و بتوانید انتخابی هوشمندانه داشته باشیم و بتواند ضامن سلامتی و زیبایی مان باشد. زیرا سلامتی و زیبایی در گران بهای است که به راحتی نمی توان آن را کسب کرد پس در حفظ آن باید کوشا باشیم. البته شاید این کار برای عده از افراد بسیار دشوار تر از آن بیاشد پس در ادامه این مطالب به ارائه تعداد فاکتور های مورد نیاز برای انتخاب بهترین جراح بینی می پردازیم.

در ادامه می توانید نمونه ای از جراحی بینی از فوق تخصص پلاستیک در میرداماد را مشاهده کنید:

ویژگی های بهترین جراح بینی

 • دانش و تجربه هم چون دو بال یک پرنده برای پزشک ضروری است و به عنوان ابتدایی ترین ملاک های انتخاب بهترین جراح بینی در نظر گرفته می شود.
 • مدارک، گواهینامه و پژوهش های معتبری در زمینه تخصصی خود داشته باشد.
 • عملهای موفقیت امیز زیادی در این زمینه انجام داده باشد.
 • بیمار محور باشد به طوری که منافع شخصی خود را به جان و مال بیمار را خود ترجیح ندهد.
 • به اصول اخلاق حرفه ای و سوگند نامه پزشکی خود پایبند باشد.
 • مهارت برقراری ارتباط با مراجعه کنندگان را داشته باشد.
 • در رابطه با دریافت حق ویزیت و دستکمزد عمل جراحی با انصاف برخورد کند.
 • صبوری، مهربانی، دلسوزی، خوش رویی و عتبار از جمله خصائص نیکویی است که برای انتخاب بهترین جراح بینی در اولویت قرار دارد.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

برای برگزیدن بهترین جراح بینی در میرداماد می توانید از طرق مختلفی اقدام کنید، یکی از آن راه ها که به افزایش آگاهی و اطلاعات شما در این زمینه کمک می کند سرچ و مطالعه مقالات معتبر از وب سایت های رسمی پزشکان در موتور های جستجو گر هوشمندی چون گوگل، از دیگر ابزار های دستیابی به فرد مورد نظر را می توان مشورت گیری از دوستان و آشنایان دانست.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

همانطور در مباحث پیشین بدان اشاره شد انتخاب بهترین جراح بینی می تواند شما را به بهترین نتیجه ممکن برساند، در غیر این صورت خسارات و عوارض بسیار جبران ناپذیری برای سلامتی و زیباتیی تان اتفاق می افتد پس باید در ابتدا به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی و جراح تان اعتماد کامل را داشته باشید و سپس با اطمینان خاطر به انجام چنین عمل جراحی اقدام کنید.

قیمت جراحی بینی در میرداماد

با توجه به شرایط نا به سامان کنونی نمی توانیم قیمتی واحد از هزینه عمل جراحی بینی در اختیارتان قرار دهیم به همین دلیل در ادامه به برخی از فاکتور های موثر در برآورد هزینه جراحی بینی نیز اشاره می کنیم.

این پارامتر ها شامل موارد زیر می باشد:

 • میزان تخصص، مهارت، تجربه و شهرت جراح، معمولاٌ میزان دریافتی هزینه های عمل بینی یک فرد متخصص با تجربه خیلی بیشتر از فردی است که به تازگی وارد این عرصه شده و کار خود را آغاز کرده است. البته در نظر داشته باشید که انصاف در جراحان بینی در تعیین میزان هزینه ها هم بی تاثیر نیست، از این رو حتی بسیاری از جراحان بینی با تجربه و متبحر هزینه های هنگفتی با عنوان دستمزد و ویزیت از افراد دریافت نمی کنند.
 • نوع بینی جراحی شده، زیرا عمل بینی گوشتی با دشواری و پیچیدگی بیشتر انجام می شود.
 • موقعیت مکانی مطب
 • نوع بیمارستان محل جراحی از جهت دولتی یا خصوصی بودن آن

*لازم به ذکر است که میزان هزینه و تقاوت قیمت جراحی بینی معیار مناسبی برای انتخاب بهترین جراح بینی نمی باشد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید. 

سخن پایانی

به طور کلی می توان گفت که عوامل متعددی افزایش میزان موفقیت عمل جراحی شما تاثیر دارد، یکی از موثرترین آن ها انتخاب بهترین جراح بینی در تهران است، به طوری که رعایت نکات مراقبتی قبل و بعد هم می توانند شانس موفقیت آمیز بودن عمل را نیز افزایش دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از سایر مقالات مرتبط با این موضوع استفاده کنید: جراحی بینیاقدامات قبل از عمل بینی _ مراقبت های بعد از جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

دو × چهار =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک