info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

جراحی بینی، یک جراحی بسیار متداول در کشور

شاید همین دو عبارت بتواند حق مطلب را برای لزوم مراجعه به بهترین جراح بینی ادا کند.

اغلب مراجعین برای جراحی بینی می پندارند که شیوع این جراحی در کشور به معنای خبره بودن تمامی متخصصین جراحی پلاستیک در این رشته است، اما باید بگوییم که این تنها یک باور اشتنباه  است.

جراحی بینی گرچه از جمله جراحی های متداول و مطلوب کشور ما به شمار می آید، اما نباید میزان آمار افراد ناراضی از این جراحی را نادیده بگیریم.

از میان تمامی متقاضیان جراحی بینی افرادی که با نارضایتی مطب پزشکان را ترک می کنند کم نیستند. آیا می دانید علت این اتفاق چیست؟

بله، اولین و مهمترین عامل این نارضایتی مراجعه به جراحان بی تجربه و در مرحله بعد عدم رعایت اصول و مراقبت های بعد از جراحی بینی است.

اما چگونه می توان قبل از جراحی درباره گزاره نخست یعنی انتخاب بهترین جراح بینی اطمینان حاصل کرد؟

در ادامه این مقاله با معرفی بهترین جراح بینی به بررسی المان های موثر در انتخاب بهترین جراح بینی خواهیم پرداخت. بنابراین اگر خواهان انجام این جراحی هستید به شما پیشنها می کنیم که خواننده این مطلب باشید:

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

اولین و مهمترین گام برای انجام جراحی بینی یافتن بهترین جراح پلاستیک است.

جراحان پلاستیک از جمله جراحانی هستند که ضمن برخورداری از دانش جراحی می توانند در انجام جراحی های زیبایی به طور کلی، نتیجه رضایت بخشی را ایجاد کنند. در این میان مراجعه به فوق تخصص جراحی پلاستیک بسیار حائز اهمیت است.

اما برای یافتن چنین متخصصی باید چه اقدامی انجام داد؟ شما می توانید با بررسی المان هایی که در ذیل به آن می پرازیم یک فوق تخصص جراحی پلاستیک رابه عنوان جراحی بینی خود انتخاب کنید.

برخورداری از برد تخصصی

امروزه به دلیل رشد روز افزون جراحی های زیبایی برخی پزشکان با فریب مراجعین با وجود اینکه تخصص لازم را ندارند اقدام به جراحی های پلاستیک می کنند. از جمله ویژگی های این جراحان هزینه پایین جراحی های آن ها است، بنابراین صرف پایین بودن هزینه یک جراحی را برای انجان آن مد نظر قرار ندهید. چراکه حکایت این هزینه های اندک خبر از نتیجه نامطلوب  می دهد. بنابراین گول تبلیغات ارزان قیمت برخی جراحان را نخورید.

لذا توجه به تخصص و جراح و تحقیق درباره وی را در صدر اقدامات خود قرار هید.

داشتن تجربه بالا

علاوه بر دارا بودن تخصص داشتن تجربه بالا نیز از جمله المان های مهم برای انتخاب یک جراح خوب است. از این رو با تحقیق درباره تعداد جراحی که وی انجام داده است و نتیجه آن ها می توانید جراح خود را انتخاب کنید.

اخلاق مداری جراح

شاید این ویژگی بریای بسیاری از خوانندگان این مقاله بی اهمیت جلوه کند، اما زمانی به اهمیت این ویژگی پی خواهید برد که پس از جراحی به مشکل برخورید. اینکه جراح خود را مسئول نتیجه جراحی شما بداند باعث می شود بعد از جراحی نیز پیگیر سلامت عمومی شما باشد و همچنین در صورت بروز مشکل در کنار شما باشد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام جراحی بینی  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

اقداماتی که بهترین جراحان بینی انجام می دهند:

مشاوره قبل از جراحی بینی

زمانی که مراجعه کنند برای جراحی بینی به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه می کند، ابتدا جراح با بررسی و ارزیابی سلامت عمومی بیمار تشخیص می دهد که آیا بیمار کاندید مناسب برای  جراحی بینی است یا خیر . در این راستا جراحان خوب منفعت خود را در نظر نگرفته و به سلامت و نیاز بیمار از جراحی توجه خواهند کرد.

جراح پس از مشورت درباره نوع جراحی بینی بنابر تشخیص نوع پوست و بینی بیمار بهترین نوع جراحی را به او پیشنهاد خواهد داد.

انتخاب نوع جراحی بینی

پس از بررسی بینی بیمار و انجام مشورت های لازم، جراح یکی از دو نوع جراحی باز و بسته بینی را برای بیمار تشریح می کند تا او نیز در جریان روند جراحی قرار گیرد.

هر یک از این دو روش بنا به نیاز بیمار و همچنین تشخیص جراح صورت خواهد گرفت

ارائه توصیه های لازم بعد از جراحی

بهترین جراح بینی پس از جراحی یعنی زمانی که بیمار از حالت ریکاوری خارج می شود تمامی توصیه های لازم مبنی بر مراقبت های بعد از جراحی بینی را به او ارائه می دهد. از بیمار می خواهد برای پیگیری و بررسی نتیجه جراحی پس از سپری شدن ۱ هفته به او مراجعه کرده تا در صورت بروز  مشکل بتواند سریعا اقدام کند.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام جراحی بینی  با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه جراحی بینی

این جراحی همانطور که در بالا اشاره شد به دلیل داشتن متقاضیان فراوان بسیاری از جراحان رابه سمت انجام آن سوق داده است . از این و ارائه قیمت های با نوسانات بالا به دلیل وجود جراحان بسیار در این حوزه دور از از ذهن نیست. اما بهترین جراحان بینی با ارائه هزینه های معقول و متعارف خود را از میدان رقابتی جراحان دیگر کنار کشیده وهزینه متعارفی را پیشنهاد می دهند.

مراجعین برای این جراحی باید در نظر داشته باشند که اگر این جراحی با هدف درمانی صورت گیرد مشمول استفاده از بیمه های درمانی خواهد بود در غیر این صورت تمامی هزینه ها به عهده خود بیمار است.

هزینه جراحی بینی بنابر جراحی که آن را انجام می  دهد، نوع بیمارستان، هزینه های بیهوشی و دارو های قبل  و بعد از جراحی متغییر خواهد بود.

با تشکر، دکتر امیررضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

بیست − سیزده =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک