info@dr-motabar.com   26645841-22255037 (021)

انواع روش های لیفت صورت 

انواع روش های لیفت صورت 

با بالاتر رفتن سن طبیعی است که پوست صورت به دلیل تاثیرات زیاد اتفاق ها و شیوه و سبک زندگی دچار تغییراتی می شود که ما را ناراحت می کند. ما در سنین بالا همواره خود را در آینه نگاه می کنیم و یاد طراوت و شادابی دوران جوانی خود می افتیم و همواره پوست صورت چروک شده و پیر شده خود را با زیبایی و نشاط و صافی دوران جوانی مقایسه می کنیم. نوع تغذیه، روش کار کردن مداوم در زیر نور آفتاب، استرس، داشتن سابقه ژنتیکی ضعیف در جوانی پوست و بسیاری عوامل دیگر می تواند در پیر شدن پوست صورت ما موثر واقع شوند.

لیفتینگ پوست صورت

برای نجات از این عارضه ها که زیبایی ما را از بین می برند می توان با مراجعه به متخصص پوست و جراح پلاستیک، از روش های بسیار پیشرفته برای جوان سازی پوست استفاده کرد. یکی از این روش ها لیفتینگ پوست صورت است. لیفت یعنی کشیدن، در این روش با استفاده از روشهای علمی پوست صورت شما از هر سو که لازم است کشیده شده و مجدد فیکس می شود. کشیدن پوست باعث از بین رفتن چین و چروک و جای جوش شده و ساختار قبلی پوست که صاف و بانشاط و جوان و زیبا بود مجددا به دست می آید.

لیفت صورت و گردن

لیفت صورت انواع متفاوتی دارد

لیفت با تزریق مایعات: بسیار برای افرادی که پا به سن می گذارند و می خواهند شلی پوست خود و چروک ها را پنهان کنند موثر است.

لیفت با نخ و سلولیت: در این روش از نخ های که جذب صورت می شوند استفاده می شود که ساخته شده از گلیکولیک و پلی لاکتیک اسید هستند .

لیفت صورت با روش PPO: این روش بسیار شبیه جراحی صورت است که سبب کاهش چروک ها و سفت کردن پوست شما می شود . اگر اطراف ابروی شما شل شده یا دچار چروک در ناحیه پیشانی شده آید این روش برای شما بسیار مفید است اما باید بدانید با این روش نزدیک به ۱۰ روز درگیر تورم و کبودی در نواحی جراحی شده خواهید بود.

لبفت صورت به روش آندوسکوپی: این روش در لیفتینگ صورت با استفاده از ایجاد سوراخ هایی در نواحی مختلف از جمله پوست سر ، نواحی زیر پلک ها و بالای گوش و در دهان انجام می شود. در این روش با جدا کردم چربی ها از نواحی زیر پوست . جدا کردن عضلات از استخوان پوست را می کشند در نتیجه این روش پوست صاف تر و عاری از چروک خواهد شد.

لیفت صورت به روش Rf: این روش عاری از هر گونه خونریزی است که در آن امواج مغنتاطیسی با اثر گذاری بر لایه درم پوست موجب کلاژن سازی شده که نیتجه آن نیز به مانند روش های قبلی کشیدگی پوست و ایجاد جوانی دوباره پوست برای افراد است.

لیفت صورت به روش هایفوتراپی: تفاوت این روش با روش کشیدن پوست با کمک Rf این است که در این روش متقاضی می باسیت مدت زمان ۲ الی ۳ ماهه ای را صبر کرده تا اثرات آن نمایان شود.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت انجام و آگاهی از انواع جراحی لیفت صورت با دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و جراح زیبایی با شماره ۲۶۶۴۵۸۴۱ – ۲۲۲۵۵۰۳۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه لیف صورت

قیمت لیفت صورت به تعداد نواحی عمل شده وابسته است و از دیگر عوامل هزینه، دستمزد پزشک شما و جنس نخ و یا مواد مورد استفاده می‌باشد.

هنگام انجام لیفت صورت باید به این نکته توجه کنید که لیفت باید چهره شما را جوان تر نشان دهد نه اینکه غیر طبیعی شوید. در این زمینه دکتر امیر رضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک یکی از بهترین جراحان پلاستیک در کشور برای ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه برای شما آماده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

فوق تخصص جراحی پلاستیک , ترمیمی و جراح زیبایی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشدداشتن سابقه متعدد اعمال جراحی زیبایی بینی ,صورت و پری اوربیت(پلک)عضو هیات علمی و استادیار دانشکده پزشکی
مطالب مرتبط

پاسخ

سیزده + 15 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک